Moto Guzzi Griso 1100 (2008)

Vlastník Stadakk11
Vloženo 14.8.2008
Aktualizováno 27.6.2014

Po dlouhém zvažování jsem se odhodlal a koupil z Renkaru nové Griso.Nakonec myslím, že to byla ještě lepší volba než BMW.Rozhodnul jsem se pro 1100ku a motor OHV/2V. Je to osvědčená klasika...

První dojmy - Je to Moto Guzzi...takže úplně něco jiného. Kdo ale kouzlu Moto Guzzi propadne už jiný motocykl nechce. Tak je to aspoň v mém případě

Zatím mám najeto pouhých 2800km ( za 3 týdny ), takže ještě nemůžu nějak objektivně posoudit zpracování a trvanlivost. Zatím na mě ale hodně kladně zapůsobilo zpracování, nejen jako celku, ale i detailu. Je fakt, že u japonců se s tím až tak do detailu nepářou...

Vypadá docela sportovně, ale zdání klame. Řekl bych, že je docela hodně umírněná a spíše taková klidnější.

Z dosavadních úprav bych zatím jmenoval...výměnu blinkrů,orig.plexi od Moto Guzzi, dále pak laděného výfuku zard od Brněnského dovozce Ducati fi dmoto...v plánu jsou možná zrcátka a určitě alarm a Bi-xenon

Myschan
Myschan napsal 09.02.23 v 10:24 10b.

Pěknej macek

Stadakk11
Stadakk11 napsal 16.10.14 v 19:57

Ahoj, díky moc. Jo, uvědomuji si to. Všimnul jsem si. Máš pravdu, je to pro mě naprosto ideální mašina. I na projížďky kolem komína i na delší cestování. Není problém ji naložit a vydat se na druhou stranu Evropy. Guzzi Ti můžu jen doporučit

Ronn9
Ronn9 napsal 29.09.14 v 23:30

Ahoj, pokud se nepletu, tak jsem te dneska odpoledne videl stat v Kyjove na benzince. Cumel jsem na masinu ze stareho favorita kdyz kamos tankoval. Musim rict, ze jsem hned vedel, ze to musi byt nejaky ital a hned jsem rikal kamosovi, ze to musi byt guzzi. Naaadherny stroj, musel jsem si ho hned najit na netu abych se dozvedel vic. Takovych masin clovek moc nepotka. Ja jsem musel prodat Yamahu letos na jare, takze az vyhraju ve sportce tak mam tip co koupit. Preju hodne pohodovych kilometru bez nehod. Zdravi Ronn

pkKun
pkKun napsal 19.09.13 v 14:41 10b.

takovej krásnej stroj a tak málo fotek? krásu musíš ukazovat

apriliaa
apriliaa napsal 29.01.13 v 18:24 10b.

výfuk ZARD fakt krásnej a moto také