Kawasaki ZX7R (1997)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

Poggy
Poggy napsal 28.04.09 v 18:49

Čéče máj jí fakt hezkou. Tak si užij sezónu v sedle.

tulajz
tulajz napsal 14.04.09 v 17:50

Nazdar! Tak musím říct, že v te červené vypadá, fakt brutálně Ono ZX7R sou ty nejhezčí Ninje co kdy Kawa zrobila a dovolím si i říct co zrobí. Sice sem čoprař, ale kdybych si měl vybret sporta, tak bych neváhal!!!
Jinak mnoho šťastných KM a máš to za X

deimos
deimos napsal 07.04.09 v 14:47

PATYN
PATYN napsal 04.09.08 v 23:30

čuzz...
tak zxr slouží ,, zatím teda eště čekám na new vidle..
dalších 5 000 z peneženky,ale což,,hlavně at už je uplně celá,, jinak co sem jezdil,tak paráda..
Sem zní udivenej,bolej mě koule,ruce,záda,, a hlavně občas hlava... pč seto klepe...atd,ale jeto superbejk jak má bejt... mám brutus radost
jeto pro mě mega velkej skok,,a myslím si že dlouho na silnější nepomyslím...
New moderní šestky sou mi za prdelý,a tomi stačí
Tobě bych chtěl znova poděkovat zato žes mijí tak hladce přenechal.. fakt si toho važím,, jo a radši ti neřeknu tu cenu co sem do ní narval
ted s vidlema to bude cca 10-12 taliřů
což je Ho*no ted se povozím,a přez zimu jde na new lak,, černou metlu,ta perleť není moc dobrá,, plasty přední mám v new laku, blatník, masku,, (jinak maska je slepená) asi koukáš že?? byla za vykend hotová,a není to poznat,viz foto určo dáme na jaře spíšek chci se podívat na tvou new sedmu, i když mě mrzí že je červenobilá,jak kdyby jí vojela YAMAHA měj se Stavčo čuzes

www.duobiker.estranky.cz

Migin
Migin napsal 26.08.08 v 10:42

Pěkný Bike, ať se ti daří a hlavně mnoho kilometrů bez nehody

Whistler
Whistler napsal 12.08.08 v 21:21

Stavca
Stavca napsal 09.08.08 v 17:48

4 Ninjista->tak jsem skouknul tvoji ZX7R a krasavice kolik jede na prvni 3 kvalty s tim mensim sekundarem??
4 Paty->jj, snad bude pekne slouzit vubec jsem necekal, ze to muze byt oproti ZXR takovy rozdil a jeste, ze jsem nesel do te YZF750!! na 7ku Ninju proste nema

PATYN
PATYN napsal 06.08.08 v 18:29

NAzdáár Stavčo
co jsem ti říkal,když sem odjížděl od tebe se zxr 750 na vozejku,,, (stejně si koupíš zx7r) tak nesmutni a podívej me na něj na draka druhej SUPERBEJK je doma přeju ti Hodně Km bez vymetání příkopů ridere
ať služí ,tak jak mě služí ta tvoje bejvalá..zdrc prrc

Ninjista
Ninjista napsal 05.08.08 v 16:25