Honda CBR 125R (2005)

Vlastník Panzer
Vloženo 19.7.2008
Aktualizováno 19.7.2008

Honda cbr 125r,kazdy se s ni urcite setkal,vodou chlazeny jednovalec o vykonu 9,7kW,4T,mam ji v serii,nechci do toho vrazet moc penez,radsi budu setrit na silnejsi

Skvela motka na nauceni,vcelku prijatelne jizdni vlastnosti,ovsem vykon nic moc,co byste take chteli od 4T 125ky ale tak na necem se naucit musime,preci jen se zkusenosti budou hodit do budoucna,az si poridime nejaky pekelny stroj na srazy nejezdim,nejak me to tam netahne,ale treba casem zmenim nazor.. jinak jezdim hlavne okolo komina,s dvacou se mi ani nikam daleko nechce,radsi pockam na neco rychlejsiho preci jen pri 110km/h toci na sestku 8800 ot/min.. a v tomhle tempu jet treba 30 km v kuse .. O=) chudak motor.. a taky me stve,ze se s tim hodne spatne predjizdi,kdyz napr jede nejaky autobus 90km/h,tak nez to zrychli aspon na tech 100-110,tak se clovek naceka,takze tak.. jinak se suprove hodi do mesta,hlavne co se tyce rozmeru a ovladatelnosti.. po sezone bude na prodej,muj sen je nejaky motard nebo enduro,rad bych se podival i mimo silnice,protoze je situace na nich cim dal horsi - sterkovy posyp od silnicaru,svestky,agresivni a naprosto vygumovani ridici,kteri ani nevi,co je to prednost zprava atd.. taky bych se mohl jezdit odreagovat do lesa nebo nekam do terenu,obcas bych to opravdu potreboval..

Preju spoustu stastnych km bez nehod

Kofi
Kofi napsal 26.08.08 v 13:22

ty vole ty seš dobrej magor rači vůbec nejezdi tam motorka je uplně v poho byl jsme s ní na balatoně byl jsme s ní na vranově najel jsem na ní 520 km ostrým tempem v kuse a nic ty si blázen ten motor je tak předimenzovaný že vydrží měl by ses trošku nad sebou zamyslet když se ti ta motorka nelíbí tak sis ju něměl kupovat anštajne a kdo ví jak s tím jezdíš ty vole já s tím jezdím 120 130 furt a uplně bez problému sice když blbě fouká vítr tak to jede 110 ale co jako je to dváca debile