Triumph Speed Four (2004)

Vlastník matesko
Vloženo 13.7.2008
Aktualizováno 26.5.2013

Motor : čtyřdobý, kapalinou chlazený řadový čtyřválec
Objem : 600 ccm
Rychlost : 234 km/h

První dojmy - Motor : čtyřdobý, kapalinou chlazený řadový čtyřválec Objem : 600 ccm Výkon : 72 kW (98 k) / 11 800 1/min já mám 110k Hmotnost : 207 kg s plnou nádrží Rychlost : 234 km/h

Triumph přemýšlí o vypuštění nekapotované verze sportovního stroje TT600 po úspěšném pokusu v Itálii. Italský dovozce Numero Tre postavil kolem 50 nekapotovaných strojů, které nazval " Baby Speed ". Tvůrce Carlo Talamo sundal kapotáž, protože Italové nemají rádi Britský vzhled a styl. Nekapotované stroje jdou v Itálii prudce na odbyt. Konec konců je to domov Monstera. Také nahý TT600 se hned prodal a tak nyní i továrna přemýšlí o stavbě podobného stroje. Někteří zasvěcenci tvrdí, že stroj je již na výrobní lince v Hinckley, ale Triumph to odmítá komentovat. „Nahá TT600 je možností, ale v současné době pracujeme na mnoha věcech“ řekl mluvčí Bruno Tagliaferri. Sériový stroj by měl vypadat téměř totožně s Italským strojem, to není překvapením , protože Baby Speed je postaven téměř zcela z originálních dílů Triumphu.

S odstraněnou kapotáží nový stroj bude pravděpodobně používat stejný přední světlomet, pocházející z T509 Speed Triple, jaký Talamo namontoval na svůj výtvor. Dvojice násosů vzduchu, které u TT600 vedou skrz kapotáž, zůstávají na svém místě i u nekapotovaného stroje, nicméně budou pravděpodobně přetvarovány, aby lépe ladily se stylem stroje a také lépe pracovaly. Většina zbytku stroje zůstane stejná jako TT, ale nízká dvoudílná řidítka budou vyměněna za plochá jednodílná, která se lépe hodí k nahému vzhledu stroje. Chromovaná zrcátka, které můžete vidět na T509 a Thunderbird Sport, by měla nahradit originální plastová na TT. Hlavně díky odstranění kapotáže by měla hmotnost stroje klesnout na hodnotu kolem 185 kg, což by bylo o 12 kg méně než u sériové TT600. Zpřevodování nového stroje bude zcela určitě zkráceno. Geoff Haigh, prodejce z Middlesex říká, že pro nahou TT600 se určitě najde na trhu místo a že se bude prodávat velmi dobře. Tovární verze tohoto stroje by měla být představena na výstavě Birmingham 9.listopadu.

Dal jsem pořádnej výfuk Scorpion, KN filtr.

.EFENDY.
.EFENDY. napsal 13.03.12 v 16:17

Nejde dát nic jiného než a 10b

KAMI-kadze
KAMI-kadze napsal 22.09.11 v 07:27

Děkuji a přeji jen pohodové km!

Cafe955i
Cafe955i napsal 21.06.11 v 20:24