Triumph Speed Four (2003)

Vlastník Pepanek
Vloženo 2.5.2012
Aktualizováno 13.4.2013

1 pohled , 1 svezení a nebylo co řešit sehnali se prachy a už se těším na jizdy

První dojmy - 1 pohled , 1 svezení a nebylo co řešit sehnali se prachy a už se těším na jizdy :-D Nééé kecám našel jsem ji na netu a říkal jsi proboha co je to zač vypadá jek z kosmu co to je za nasosky :-D ale pak jsem si sedl svezl a nějak ke mě přirostla . Moc dlouho jsem neváhal a dobře jsem udělal :-)

Jednou jsem takto brouzdal po netu a hledal něco co by se mi líbilo a narazil jsem na Yamaha FZ 6 S Fazer r.v. od 04 . SUPER ale cena přes 70 tis, tak jsem pokračoval dál a narazil na SUZUKI SV 650 S tak jsem se svezl cena byla velmi pěkná ale vůbec mi nesedla . A najednou jsem narazil na tohodle Angličana cena na hranici ale ale jízda na 95% přesně co jsem si představoval takže jsme se dohodli na kompromisní ceně a už ji nechcu dát z ruky . Kosmeticky ji ještě doladím protože 2 roky nejezdila a pak začnu psát romány
6.5.2012
takže včera jsem najel něco málo přes 200km a co mi trošku docela dost vadí tak na 2 při nějakých 3000ot. to šíleně škube a nejde jet plynule . Prý to děla ten laďák . Při jiných rychlostech to téměř není znát. Skusím tam dát orig. a pak přemýšlím o IXIL a nebo což bych asi radši tak G.P.R. v barvě carbon.
10.5.2012
bohužel s originál tlumičem to nění ono je to plynulejší ale ten zvuk to je jak jet na komároj takže vracíme ten HRC s kterým jsem to koupil a po 9. Triumph-moto sraz co se bude konat 19.5.2012 v Hradci Králové uvidíme jestli okusíme IXIL nebo G.P.R.
30.10.2012
Tak po dlouhé době se zase dostávám k nějakému popisu Zvítězil výfuk G.P.R
Na motorce jsem najel po okolí nějakých 2500 km a musím říct že pro odpolední vyjížďku bez spolujezdce mi stačil výkon a s motorkou jsem byl nadmíru spokojen než jsem se dostal na horší cestu kde je motorka tvrdá a ani po kostkách nic příjemného . S manželkou jsem jel asi 2x a nesedělo se ji jako spolujezdcoj dobře a že se mnou nikam už nepojede a tak jsem se teď na podzim rozhodl pro prodej . Nejraději bych si ji nechal a dokoupil Triumph Tiger 900i ale asi spíš půjdu do Yamahy TDM 850 nebo TDM 900 . Uvidíme zda prodáme nebo další rok ještě budu jezdit se Speed Fourkem

Tak dnes prodaná . Ale s pánem zůstanu v kontaktu a asi se budem potkávat na silnici Teď jdu lovit TDM 900 tak nějak hlavně kvůli manželce tak uvidíme

istonbike
istonbike napsal 29.05.13 v 19:50 10b.

Nádherný Triumphálni TSF jo ten "problém" s manželkou chápu 10b a ať dělá radost i novému majiteli

Pepanek
Pepanek napsal 10.05.12 v 20:21

Děkuji za palce snad mě brzo neomrzí a najede se spoustu km bez nehod

biosák
biosák napsal 10.05.12 v 17:49