Triumph Speed Four (2003)

Vlastník pRst
Vloženo 4.8.2008
Aktualizováno 15.9.2012

papírově jako hornet stejné generace, jen trumf byl o 100kkč dražší což je znát, tj. tuhý hliníkový rám, plně nastavitelný podvozek, na tu dobu super brzdy. Exotický design a původ, jen pár kusů v ČR, byli pro mě hlavní důvody ke koupi.

Tak S4 šel 2012/08 o dům dál, původní komentář nechávám jak byl:

mám jí od podzimu ´04, před tím jsem měl malého monstra a na 06+07 jsem si k ní pořídil velké SV, ale to pak šlo do světa a trumfa jsem si nechal.

koupil jsem ho s 9kkm na tacho a dnes (´11) má cca 43kkm, za tu dobu odešlo čidlo teploty vzduchu (cca 500,-), v pneuservisu mi dokurvili náhon tacho (cca 1500,-) )není úplně tradičně řešený, tak všem doporučuji ohlídat si, že náhon zapadl do aretace, jinak dojde k rozmáčnutí magnetu a je konec - nicméně hodně lidí si ho sbastlí samo za pár korun z magnetů), vyměnil jsem odřené levé víko (cca 1500,-). jinak jen spotřebák: gumy, desky, řetězovky, gufera a něco málo laku, to když jsem jí odložil v nulové rychlosti díky jednomu nebeskému Skautovi.. (ať se ti tam jezdí líp než tady ty stará děfko, kurefsky nám tu chybíš!)

spotřeba je dána jako u každé motorky hlavně stylem jízdy.. pokud fakt chvátam a musim na dálnici (>200kmph) tak je to <7,5 litru, ale normální spotřeba je cca 5,5-6,5 l.

dostupnost dílů je dobrá, dá se říct, že jsem měl poštou vše do týdne max dvou (dřív hlavně hlavně od Charlieho z Teplic a něco z Chamu), teď maj zastoupení a diagnostiku v DK, tak už není problém s ničím a vše je do týdne.

jinak všem které tahle židle zajímá doporučuji web věnovaný jen jí speedfour.org
případně mi může napsat.. rád odpovím, když budu vědět ;)

Pjercak
Pjercak napsal 05.12.11 v 12:05

Jo peknou jimas a ta barva

aikon1

pRst napsal 22.10.09 v 10:24

2 Lukeeno: díky mladší sestřička určitě taky dává radost po velkejch lžicích

pRst
pRst napsal 22.10.09 v 10:22

2 Dragin: no škoda každého života, čas to léčí a to mě sere.. ale jednou za čas ten smutek udeří s nečekanou intenzitou a pak člověk myslí na rodiče všech těch zničených životů mladých lidí, kteří si tuhle porci dávaj každé ráno tak zbývá asi jen nezapomenout, proto mě upřímně sere, že není v redaktorech.. že se ho snaží Jarda vytlačit z paměti