Kawasaki ZXR 400 (1999)

Vlastník LuigiCB
Vloženo 5.7.2008
Aktualizováno 21.10.2008

Koupena 5.7.2008, je to luxusní, ostrá a mrštná krasavice. Prostě miluju supersporty. Bohužel už ji nemám =(

6.9 asi v 16:10 jsem měl nehodu na Slovensku u města Moravské Lieskové, kdy jsem jel z Nového Mesta nad Váhom směr k českým hranicím a u trojramenné křižovatky u města Moravské Lieskové, kde mi nedal odbočující traktorista, který jel od směrem od hranic do města před odbočování přednost a já s přítelkyní ho trefil do přední části malotraktoru. Přítelkyně udělala dvě salta a přistala na zádech na silnici a já už si nepamatuji kde sem po pádu skončil, ale pak sem se zvedl a chodil a pak mám výpadek paměti. Naštěstí pro nás následky nebyly až tak vážné. Přítelkyně měla zlomenou klíční kost na levém ramenu a zlomený prostředníček na pravé ruce a lehký otřes mozku. Já jsem měl zlomený palec, naražené kyčle, naražený rozkrok a taky lehký otřes mozku. Takže při nás stál anděl strážný. Kawa dopadla teda hůř. Rám byl pokroucený a popraskaný ve svárech, přední kolo bylo taky trochu pokrčené a zaražené asi 10cm do chladiče, jinak z masky a světla nezbylo skoro nic kromě zrcátek, přístrojovka taky na kašu. Nádrž pokrčená asi ode mě. Viz foto. Jinak s Kawou sem byl velice spokojený. Poskytovala parádní sportovní vyřádění a zvuk byl přímo libový. Bude se mi po ní strašně moc stýskat Tímto činem jsem prozatím skončil s motorkařením, ale v budoucnu až to finance dovoli tak bych se chtěl vrátit, tak doufám že ta doba bez Kawy velice rychle uteče Jo a ještě bych moc chtěl poděkovat těm co mi pomohli myslím lidi okolo co zastavili a taky tomu motorkáři co jel za námi, že se o nás postaral než dojela záchranka. Samožrejmě i záchranářům a doktorům z Trenčínské nemocnice, kteří byly příjemní strašně moc děkuju.

Je mi to strašně moc moc moc líto =( =(

kokonhead
kokonhead napsal 12.01.10 v 19:32

krásna jak svin byla naši (pseudo)jezedáčci dokáži svou inteligenci dát vždy najevo, hodně štěstí do dalších kilometrů..s ňákou jinou mašinou

elektra
elektra napsal 13.04.09 v 13:08

Fotky určitě pošlu, ale ted nemám motorku v Brně, tak o víkendu. Zvuk je super, ale i tak má přítel o trochu lepší. Ale je to fakt paráda!

elektra
elektra napsal 07.04.09 v 10:20

ahoj, tak ladáček už je na motorce od neděle a podle zvuku je to paráda. Hned se o mě ví, když někam jedu a lidi se otáčí km dopředu tak ted ještě uvidíme co ta spotřeba. Jinak se mi zdá, že to dokonce líp táhne, že je taková živější. A vzhledově to taky vypadá moc dobře! Tak ještě jednou MOC děkuju!

VanDam
VanDam napsal 28.01.09 v 17:25

Díky...ta tvoje taky pěkná a ty laufy to musel byt krásnej zvuk škoda jí

LeChuligan
LeChuligan napsal 09.10.08 v 22:26

pekna masinka a hezky vyfuky musel byt sviśť skoda te havarie