Suzuki SV 650 (2001)

Vlastník martin991
Vloženo 11.6.2008
Aktualizováno 4.9.2009

Parádní cestovní naháč. Koupená v zimě 2008 jako dovoz z Německa.

Motorka je ve výborném stavu, má najeto jen 12500km z toho já jsem zatim najezdil kolem 1000km. Je uškrcená na 25kW u ovládání škrticích klapek, takže s rychlostí končím kolem 140km/h při vzpřímeném sezení. Spotřeba v tomhle stavu je kolem 4,5litru. S odškrcením zatím nechvátam, časem se uvidí, i takhle to jede slušně.

martin991
martin991 napsal 15.06.08 v 20:14

Ty brasny maji objem kazda 15 litru. nijak nezasahujou pres stupacky spolujezdce, takze nevadi, zkousel jsem na motorku v jednom obchode 18 litrovy a ty by se tam taknejak vesly taky. Ale hned po prvni jizde s brasnama jsem zjistil neprijemnou vec: lak na plastovym krytu kteryho se tasky dotykaji se lehce odrel! Smad to pujde rozlestit, neni to hloubky. Zkusim napriste na tyhle mista nalepit nejakou izolacni pasku, aby se tomu zabranilo...

Speed
Speed napsal 15.06.08 v 19:31

Zdravim, taky myslim ze s otevrenim nemusis vahat, jinak mam podobny dotaz jako badboybiker, nevadi spolujezdci?

simir
simir napsal 14.06.08 v 08:04

Taky to máš pěkný.Ta Jawa je supr. Jinak nech ji klidne otevřít myslím že litovat určitě nebudeš je to supr stroj tak ať ti to lítá.

Aleš.Příbor
Aleš.Příbor napsal 13.06.08 v 08:28

chci se zeptat vadí spolujezdci ty brašny? kvůli nohám ..zvažuju pořád koupi těchto podobných brašen :

SValovec
SValovec napsal 12.06.08 v 19:47