Yamaha XV 750 Virago (1991)

Vlastník Nickson76
Vloženo 16.5.2008
Aktualizováno 7.2.2012

Pěkně vybavavená od předešlého majitele. Dolněn jen nosič s válcem, větší brašny, hodinky, zásuvka 12V, přesunutí a výměna zadních blinkrů.

Zkušenosti zatím skoro žádné, přešel jsem na ní z viraga 535 na který proběhla výuka v autoškole. Ale seznamení se silnější kubaturou proběhlo rychle, hned po několika kilometrech.

Srazy: Prasek, Kateřina, Pekelné Doly

Po mé první sezoně a 6000 km celkem spokojenost.

Univerzální stroj pro dlouhé cestování, pohodlí pro oba pasažéry, i třeba jen pro cestu do práce. Přes zimu chci zastavit začínající korozi a doplním pár vychytávek.

Při tomto stáří stroje se už poměrně často objevují drobnější i větší závady. Musel jsem shánět ztracený náhon tachometru, nechal jsem přetěsnit přední vidlice, zrepasovat zadní tlumič (u obojího byl únik tlumícího oleje). Problém jsem měl i v elektroinstalaci kdy přestalo být napájeno palivové čerpadlo. Snad jsem si potíže na nějakou dobu už vybral a můžu si zase jen bublat po silnicíc a ne po servisech.

V červenci první dovolená a to na Slovensko do Tater. Naprostá spokojenost se spolehlivostí i spotřebou 5,6 litu.

_Kovboj_
_Kovboj_ napsal 22.12.11 v 17:01

Pěkný , pěkný . Ať dobře slouží. 10b.

Čoproň
Čoproň napsal 12.12.10 v 21:43

Plný počet bodů. Hezky udělanej stroj.

Harry-šoumen
Harry-šoumen napsal 28.11.10 v 10:56

máš ji moc hezkou přeju at ti dobře slouží

žižala.
žižala. napsal 21.06.10 v 10:55

Parádní strojovna jasných 10b.

orion
orion napsal 21.06.10 v 10:54