Manet Tatran S 100 (1962)

Vlastník MecanicaTonik
Vloženo 9.5.2008
Aktualizováno 19.1.2015

Manet S100 01/A snad nikdy nepojede. Zatim zabírá místo v garáži, ale snad už bude brzo jezdit. Mám k němu snad všechny věci, ale nemůžu se k němu nějak dokopat. Zlatá Jawinka

První dojmy - Po pincku 555 jsem si uz nemel s čim hrat přez zimu, tak jsem se vydal na hodně odvážnou cestu (zrenovovat Maneta). I přes všechny komentáře známých "vyser se na to" jsem se nedal a pustil se do pomsty :-) Začalo to celkem pěkně. Všechno se rozebralo, to je asi to nejjednodušší ale to ostatní je oříšek. Už mám nalakováno, pár věcí i nandaných na rámu, ale nočítal jsem že u nás nebude nic k sehnání takže ted denodeňe sedím u netu a shaním potřebné díly. A ta elektrika no fuuuj. Snad to budu mít brzo za sebou a už se jenom vozit.

Pár menších oprav už proběhlo ( nový lanka,karbec,výměna spuchřelejch gum, rozchození motoru atd..). Jenomže se pořád nechce složit dohromady sám

jawetta
jawetta napsal 23.02.15 v 15:42 10b.

nadherna renovačka aj ked v povodnom stave bol tiež pekna a tie odznaka su super hlavne ten MANET

black333
black333 napsal 16.01.10 v 17:34

Ja som si dneska kupil tiež taku ale aj z papiermi.
Držim palce až sa ta renovacia povedie

Waldas28
Waldas28 napsal 11.01.10 v 00:08

povede))

Waldas28
Waldas28 napsal 11.01.10 v 00:00

Dobrej stav at se renovace

součí
součí napsal 11.04.09 v 21:42

pěknej stroj dej si záležet při renovaci pak nahoď fotky..sem zvědavej jak se tto povede. Přeju bezva sezónu