Honda CBF 500 (2005)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 10 záznamů

-LOTR-
-LOTR- napsal 22.08.08 v 21:58

Co že skůtra opět, že Ti v dešti táhne na nohy . Ale jo proč ne a co třebas skůtra o obsahu 500ccm s nějakým cestovatelským sedlem . Aby bylo i kam jet na dovolenou a nebo jen na druhou stranu republiky...

PS: to Kymco 250ccm - opravdu krásný retro, kord zepředu (z boku už sem tam koukal nějakej moderní plastík)

I tak zdravím a vyber dle potřeby...

BeCi
BeCi napsal 18.08.08 v 13:55

Díky všem za cenné rady. Nakonec je nevyužiju, protože jsem se rozhodl Hondu prodat a vrátit se ke skůtru, který přecijen po městě využiju víc. Bude mi chybět. Zájemci, volejte 737264675 nebo piště na beci@post.cz.

tyfi
tyfi napsal 29.07.08 v 20:47

pěkná, měl jsem tu čest na ní chvilku jezdit, ale mě sedla mnohem líp Kawasaki ER5. Jinak nevím jestli už máš to plexi, ale já bych ti ho moh senat. Kdyžtak koukni na moje stránky www.smart-web.cz/tyfi a třeba si vybereš v sekci bazar. Je to taky plexi Puig a podporovaný pro tenhle model rozhodně je. Nevim co tam chce LukashCBF řezat a vrtat. Jestli je to světlo držený na dvou šroubech jako že je, tak ho tam musel dávat jedině obráceně jikak je stačí povolit, zasunout a utáhnout. Tak kdyžtak písni.

curty
curty napsal 27.06.08 v 19:32

Čus, já kupoval držák na kufr od SW-Motechu (třeba HZmoto) a myslim, že to byla dobrá volba. Vypadá fakt dobře a opticky moc neruší celkový vzhled jako jiné držáky (viz moje foto). Výběr kufru je pak jen na tobě, nabídka je široká. Já chtěl co nejlevnější a ne úplně pidi, tak mám 35l kufr Kappa za 1500, což je hodně v pohodě.
Co se týká jízdy, je to krása, dá se s ní jet docela peklo (stačí jí držet na 7 - 10 tis.) a při nižších rychlostech je ovladatelná skoro jak skútr. Spotřebu mám tak 5-6 litrů, tradičně podle množství adrenalinu při jízdě.
A ABS závidim, pro mnoho včetně mě znamená větší jistotu a ta je při jízdě na motorce dost potřeba
Zdraví Petr

Pady3
Pady3 napsal 24.06.08 v 11:49

Ahoj, krásná:) Já měla štítek taky, ale vysekala jsem se a je to znát, ten nápor větru se štítkem tak silný není:) Ale hned tak si nový nekoupím:) Jinak mám ještě všechno od výrobce:) Je to kráska, hodně šŤASTNÝCH km:) Hanka

Stewe
Stewe napsal 27.05.08 v 20:35

Tak já tě zdravím, mám ten štítek od novelmoto a pokud nejsi zručný tak ho nekupuj, musí se zaříznout podle držáku světla a navrtat nové díry, pokud zručným si, tak ti ho doporučuju , olej taky doporučuju MOTUL mám ho tam už podruhé a v cajku. Gumy sem jel origo Mišeliny PILOT ROAD a stačili na 11500km teťkonc tam sou CONTIFORCE sada za 5500,- a dobrý mám je jetý až na hrany a drží jak přikovaný, ale mám pocit, že vydržej tak max 6000 km. Moje spotřeba byla v chorvatsku (jenom jednou) 4l/100km ale jinak standart 6-7 litránků je to o citu v pravé končetině. Ta zdarec

BeCi
BeCi napsal 07.05.08 v 09:57

D9ky za rady a postřehy. Gumy tam jsou zatím origo Bridgestony a na suchu držej slušně. Tak do 12 000km by měla zadní vydržet a pak zkusím ty Continentaly. Asi objednám co nejdříve tenštítek Puig od novelmoto.cz. Sice CBF není v podporovanejch modelech, ale snad ho tam dostanu. Někde jsem tady četl, že ho někdo má a no problemo. Olej taky zatím neřeším, byl měněnej dle servisky v německu na podzim 2007 a má najeto 2000, takže ještě 4000 ho tam nechám. Na servis, aspoň ten první ve 12000 to dám do Hondy, ať to proklepne značkovej servis. Ještě poraďte, kde seženu za dobrou cenu držák na zadní kufr a kufr tak 42 l.

PetrCBF
PetrCBF napsal 06.05.08 v 19:43

Čau . Máš to pěkný . Tak hodně štástných km . --- Spotřeba u mě při pianko jízdě je do 5 litrů a při palbě samozřejmě v uvozovkách - je do 10 litrů . Olej - do nového mi dávali Cactrol R4 superbike - všichni řikali že to tam nepatří ,že by mohla klouzat spojka , ale nic, vše super a sám dávám ted po záruce zase Castrol POWER 1 RACING 4T 10W50 a paráda jen ta cena 400 a kousek za litr je nářez . A gumy - tak z toho sem snad tejden nespal co zvolit a na konec sem vybral Continental roadatack a velká spokojenost a navíc jsou krásný . Tak zdarec

..Roko..
..Roko.. napsal 06.05.08 v 19:31

Spotřeby se neboj, já měl kdysi sice 5stovku od Kawasaki ale spotřeba nešla snad až na vyjímky nad 5l/100km (při dlouhé štrece i pod 4l/100km při 110km/h)..S pneu je to asi tak, kup něaký např. Continetal Road attack na tvoje moto bohatě stačí jak na cestování tak i sportování a pokud se osvědčí kupuj jen je a neexperimentuj..Olej to už je dnes jedno všechny jsou synteticky vyráběný ale s Motulem mohu jen souhlasit bohatě stačí 5100 já jej liju do Horneta a no problemo..

Maršal
Maršal napsal 06.05.08 v 18:53

Moc pěkná. Tak jen opatrně. S těmi dotazy ti neporadím, protože Hondu nemám. Jezdím, ale michelinky Pilot a zatím docela spokojenost. Není to bůhvi co, ale cena je slušná. Olej Motul a taky v pohodě. Litr asi 300 Kč. Tak zatím