Yamaha YZF-R1 (2008)

Vloženo 30.4.2008
Aktualizováno 16.10.2008

Koupená jako nová v MMB.
Úpravy:
laděné koncovky Termignoni, krovka, přepákování, padáky a panel pod SPZ od Rizomy, KN filtr, racing. uzávěr nádrže, plexi MRA, diodové blinkry a samozřejmě tlumič řízení Ohlins. Už chystám jen pancéř. hadičky.

Začínal jsem na "pařezovi", pak přišla Jawa 23 mustang, 175, 350, CBR 600, a pár kousků Ducati. K Duckám mě to táhne pořád a snad si ten sen s 1098 R jednou splním. Jen doufám, že to nebude ve věku, kdy už přes ní nepřehodím nohu. Od Yamahy jsem měl XJR a jednu z prvních FZ1 - N. Ta mě fakt nadchla designem, ale jinak to byla ještě nevychytaná a hodně ucukaná motorka. Letošní už je prý špičková. Tak jsem se jí rychle zbavil a koupil ještě v témže roce předcházející model R1 a dušička měla pokoj. Musím říct, že ta letošní je trochu jiná. Ta starší měla o něco lepší spodek, ale tahle je nahoře tak super, že mi to ani nevadí

Prostě je fakt dobrá. Mám k ní jen jednu výhradu - originál tlumič řízení tam asi dávají jen pro okrasu, tak letěl do krabice hned jako první.

Žolík
Žolík napsal 25.06.09 v 18:58

přední kolo na zem, před touhle kráskou. anděl s tebou.. ( s náma všema ) nádherná.

PetrR6R
PetrR6R napsal 24.01.09 v 12:49

Nádhera, přeji hodně km bez škrábanců

desmodeda
desmodeda napsal 17.10.08 v 10:55

Gambi, díky moc za krásnej komentář. Přeju Ti taky spoustu krásnejch kiláků a radosti v sedle

gambi
gambi napsal 17.10.08 v 00:09

Ahoj desmodědo, krásná mašina. Já sám jezdim nejvíc s dvouma kamarádama tvýho věku a musim přiznat, že mám hodně co dělat, abych jim stíhal A ten sen o 1098 máme stejnej. Tak hodně km bez nehod, ať to jezdí.

kolda
kolda napsal 16.10.08 v 23:41