Harley Davidson FXDB Dyna Street Bob (2008)

Vlastník jaqes
Vloženo 21.4.2008
Aktualizováno 10.6.2013

Je to prostě chopper se vším všudy a není to pro mne jenom kus železa, je to už část mého života a patří ke mě jako já k němu !

První dojmy - Nepotrpím si na moc chromu a také se potřebuji s motorkou trochu poprat, abych věděl, že jedu opravdu na motorce. Občas dostat čmelákem a cítit vítr v ksichtu, tak přesně tohle očekávám od svého stroje a značku harley-davidson mám v srdci od svého mládí. Když jsem si přišel na Šaldu vybírat stroj a poprvé si sednul na Boba, tak už jsem jinou motorku nechtěl. Jako by byl vyroben jenom pro mě, naprosto jsem s ním srostl a měl pocit, že jsem s ním ujel tisíce mil. Vybíral jsem srdcem, tak jak se motorka vybírat má a byla to správná volba.

Motorku bych doporučil pro - pro toho, kdo si chce užít jízdy naplno a cítit se svobodný.

Pořádný chopper nesmí být moc složitý, jeho výrobce musí mít nějakou historii, neměl by být příliš pohodlný, ale ani nepohodlný a hlavně – měl by vás umět potěšit někde uvnitř způsobem, který se těžko popisuje slovy. přídomek Bob je odvozen z doby, kdy vyráběl Harley-Davidson motocykly pro americkou armádu. Ty se vyznačovaly tlustými pneumatikami a nízkým posezem za řídítky. A přesně tohle jsou hlavní poznávací znaky Street boba..

cortes
cortes napsal 10.02.15 v 19:48 10b.

10b Co dodat..

Kapustnak85
Kapustnak85 napsal 26.01.14 v 08:42 10b.

krásny strít BOB veľa šťastných km prajem

harly27
harly27 napsal 08.07.13 v 07:43 10b.

KATO666
KATO666 napsal 03.06.13 v 17:49 10b.

KRASAVEC - JASNÝCH 10B

GodoJ
GodoJ napsal 22.12.12 v 11:29 10b.

jasných 10b. Street Bob is the best