Harley Davidson FXDB Dyna Street Bob (2011)

Vlastník The_Rock
Vloženo 5.8.2015
Aktualizováno 4.11.2015

U Italů jsem se ani neohřál, jako nová zkušenost - určitě ano, ale jako mašina, u které bych chtěl zůstat dlouho - rozhodně ne, svému účelu (zkusit si něco jiného než jen "bubláky" postačila), mě prostě to střílení a bublání chybělo...

Motorka koupena od Topol (Hradec Králové) - Skvělý přístup - jeden z lidí, od kterého se nikdy nebudu bát koupit mašinu.

Harley Davidson FLHX Street Glide: Streetka bude mojí další mašinou, Boba si už ale asi nechám, protože společně se Streetkou je to podle mého názoru nejhezčí vyráběný Harley, jednoduchý bobber styl je prostě něco, co neomrzí a Streetka na cestování k Bobovi bude ideální. ..

První dojmy - Dříve, když jsem se zajímal o to, proč Harley Davidson? Vždy jsem také dostal odpoveď typu " To je prostě Harley", což je odpověď, která je naprosto k ničemu ... myslel jsem si..., přece, japonská konkurence je levnější ve všem, cena motocyklů, cena náhradních dílů, cena servisů, servisní intervali, je dokonce snad i spolehlivější a prodávají se s daleko větší výbavou, vždyť na HD se v základu vůbec nedá jezdit...Tak proč Harley Davidson?

Motorku bych doporučil pro - Jen pro mne :)

Doplňky na motorce - Všechen chrom přelakován na černo - komaxitem
Otevřené výfuky V&H
Padací rám
Černé sklíčka předních blinkrů
Malá brašnička Harley Davidson
Zadní stupačky s nástavci dělané na zakázku
Na zakázku šité sedlo Harley Davidson
Prachovky na vidlicích
Maska Harley Davidson
Modré proužky - kola
Hadičky Screaming Eagle
Zrcátka přendány dolů pod řídítka
Přepákování Harley Davidson
SPZ na boku motocyklu
blatník s integrovanými blinkry a brzdovými světly z modelu r.v. 2013
Na zakázku vyráběná opěrka s logem Harley Davidson Skull
12V modře podsvícená zásuvka a držák na navigaci
Gripy Bitwell modré.

Pochopení přišlo až s první jízdou, začínám chápat, proč nikdo nechce popisovat proč si koupí motorku, která je mnohdy dvakrát dražší než u konkurence...Ono to totiž moc dobře popsat nejde, určitě nebudu ortodoxním Harleyářem, který bude kritizovat všechno, co nemá znak Harley Davidson, sám bych chtěl, aby vedle Street Boba přistál ještě Triumph Thruxton 900, Husqvarna Nuda 900 a jak jsem popisoval výše, Harley Davidson FLHX Street Glide, ale ... a to mluvím z vlastní zkušenosti - Harley je opravdu prostě Harley a ono se mu opravdu nic, co se týče skvělého pocitu z toho, že sedláte živoucí legendu, kus pořádného železa a významný motocyklový kult, nic nevyrovná. Ten pocit je famózní a to myslím vážně. Motocykl je nepohodlný, brutálně se třese, řve, že je to i mě, velikému vyznavači otevřených výfuků nepříjemné, střílí se z toho jako na střelnici, pro spolujezdce je to sedlo velké asi jako pantofel, ale tohle všecko je prostě jedno, je to prostě skvělý pocit a slogan Harleye - Nic neřeš, prostě jezdi mluví za vše.
Pokud této značce propadnete anebo Harley alespoň jednou vyzkoušite, prostě už nechcete být bez něj, to je přesně můj případ. Neumím si už nyní představit, že by v garáži zastoupení této značky chybělo.
Street Bob mě baví, sehnal jsem ho s výbornou výbavou, ve skvělém stavu a s naprosto minimálním nájezdem, od člověka, který více než jezdil, motocykl krášlil a jakmile jsem viděl Boba na místě, nebylo vůbec co řešit, protože, pokud se v inzerátech píše stav 1A, tak v tomto případě toto označení nabývá nový rozměr, stav naprosto bezkonkurenční. Boba jsem si tedy přivezl domů a trochu ho upravil k obrazu svému, nyní je na něm nová maska a na zakázku dělaná opěrka, na kterou se toho vejde tolik, že bych se mohl z fleku odstěhovat a na motocykl připevnit všechny nezbytnosti. Samozřejmě ještě plánuji další úpravy jakými jsou: otevřené sání, progresivní tlumiče, nová řídítka, lakování masky na modro a armádní brašnu na stranu k armádnímu lodnímu vaku, který na motocyklu vozím.

johns
johns napsal 05.04.19 v 12:12 10b.

Čau moc pěkné moto.
Na kolik přijdou rozvody a po kolika km by se měli dělat.
Dík za odpověď.
Jirka

onkar
onkar napsal 23.11.16 v 15:27 9b.

Čao, spokojenost s výfukama? Jezdím kapánek rychle a potřeboval bych je nějak pořešit, protože mi kazí pravé zatáčky ... Jaký je zvuk? Dá se za Tebou jezdit? Jezdím většinou vepředu a na dlouhé cesty, takže bych nerad, aby moji spolunájezdníci museli brát balení ibalginu ... i pro mne Díkec a hlavně kolama dolů!!

Kopriw
Kopriw napsal 17.10.15 v 06:36

ja uz se lekl, ze by se na HD dalo neco normalního koupit i v CR

The_Rock
The_Rock napsal 15.10.15 v 20:15

Díky , má ho odněkud z Californie, jako většinu věccí, co na tý mašině jsou

Kopriw
Kopriw napsal 15.10.15 v 18:50

dobrej fairing akorat ty padaky bych sundal...mimochodem odkud ma kolega ten skid plate pod motorem?ten bych si potreboval taky stvorit