Suzuki GSX 1400 (2002)

Vlastník JirkaCL
Vloženo 27.3.2008
Aktualizováno 22.1.2011

Vloženo: 30.06.2019, Uskutečněno: 16.06.2019, Stav tachometru: 75500 km, Zhlédnuto: 195x

Nastal čas zase někam vyrazit za čáru a poznat nových krajů.Padl výběr na Itálii - Lago di Garda.Po minulém úžasném tripu se naše skupina opět rozrostla a to na 9 motorek.Cíl tedy jasný dolů na jih kolem jezer a přes horské průsmyky a ledovce,spaní po kempech.I.den přesun 660 km do Hubenu,kemp Öetztalernatur camp - perfektní zázemí.II.den na Timmelsjoch+návštěva muzea přes Passo di Palade směr Garda - cca 250 km.Na Gardě přelidněno,chvíli hledání a pak nás vzal kemp Europa.Kemp obstojný,sociálky nové a čisté.III.den po pravém břehu Gardy na Strada della Fora,Tremosine vyhlídka na jezero,přehrada Valvestina a jezera Idro a Ledro.IV.den volná zábava - návštěva lodí městečko Malcesine.V.den už se zase přibližujem k domovu přes Passo Tonále,Gavia,Tori di Fraele.Naskok do Švýcar na Passo Umbrail a Stelvio.Den končíme v Prato allo Stelvio v kempu Kiefernhain - kemp absolutně boží - 260 km.VI.den přes Reschensee na pevnost Nauders,bohužel silnice uzavřená.Pokračujem na Kaurnentalskou ledovcovou silnici - paráda.Následuje Pillerstrasee s krásnou vyhlídkou,Fernpass přes Ga-Pa k jezeru Walchensee - 260 km.VII.konečná už jenom nudný přesun dom 550 km.Týden utek,ale bylo to nádherný .Hlava vyčištěná prostě jinej svět plnej krásných destinací a silniček kde se jde ze zatáčky do zatáčky.Parta super ,najeto krásnejch 2300 km a nezbejvá než čekat na příští rok kam nás to zavane.

SlimM (26) napsal 02.07.2019 v 19:29

Krásná místa.

Cože?! SNÍH???!!!

nuna (0) napsal 02.07.2019 v 10:51

DejvGSR (30) napsal 30.06.2019 v 21:55

Super akce, krásná příroda, dobrá parta, kupa zatáček a musím uznat máš nádherné fotky. P.S. Chybí hororový závěr v hotelu alá addams family, Noc jsme přežili.

• Návštěva NDR

Občas se většinou ráno po práci vyrazím toulat k našim severním sousedům do Saska.Z DC na Hřensko přes Bad Schandau pak na Křinické údolí.Pěkná pohodová projížďka plná zatáček,z jedné strany potok z druhé skály.Pak na Ho

Vloženo: 20.08.2018
    Uskutečněno: 18.07.2018
  • Dolomity 2018

Tak letos padla volba na oblast Dolomit.Plán byl rychlej přesun 600 km do Rakouska - Zell am See na osvědčený kemp Panorama.Další dny už jsou víc pohodový na kochačku.Okouknot Gross z Enzingenbodenu a Kalsru pak přes pas

Typ: Dovolená
    Vloženo: 23.06.2018
    Uskutečněno: 16.06.2018
  • Rakousko 2017

Tak jsem se konečně rozhoupal a vyrazil na leta vysněný trip.Ráno po směně jsem s kámošema vyrazil směr Alpy.Pět dní chlapského volna od rodin. (s) Cesta tam docela vopruz,ale když se před náma otevřel ten pohled na hory

Typ: Dovolená
    Vloženo: 07.07.2017