Suzuki GSF 1200S Bandit (2002)

Vlastník Fernet-stock
Vloženo 27.3.2008
Aktualizováno 26.5.2014

Suzi se mi asi staly osudné, z 35kW jsem přesedlal na 78kW. Mám jí od kamaráda, takže něco maličko o ní vím a vím, že si budeme hned rozumět.

První dojmy - Neohrabanost, pracně se pokládá do zatáčky atd. Ale přešel jsem z lehoučkého endura. Takže pocity byly trošku zkreslené. Po zvyku, že nemám pod sebou 180kg ale 230 s jiným těžištěm to zase tak hrozné není.

Motorku bych doporučil pro - Kdo hledá moto pro zrychlené přesuny kamkoli s dostatkem pohodlí i pro delší posez za řidítky.

Doplňky na motorce - Laděný výfuk Viper dodal parádní zvuk, pancéřové hadice na přední brzdy doporučuji udělat hned jak je to možné, nárust brzdného výkonu byl citelný ihned po instalaci. Zvýšené plexi MRA pro cestování i kolem 160km/h při vzpřímené poloze (mám 181cm)

Mám na ní najeto prozatím jen málo. Spíš jen co jsem si ji kdy půjčil ale vím, že mě hned uchvátil motor. Brzdy by mohli být trošku ostřejší, ale není to nic co by se nedalo zvládnout. Velice pohodlný posez pro někoho jako jsem já s 180cm.

Až budu vědět víc doplním.

Edit: Tak po cca měsíci a půl 3 500km. Fajne. Jsem moc spokojen. Parádně drží za každých okolností. Dostatek výkonu také není od věci. Ale hlavní co je super je průběh motoru. Od volnoběhu tahá téměř pořád stejně až do omezovače. Myslím, že dlouho nebudu měnit...

Edit2: Sezona je pryč a já na ní namotal 16 000km. Laďák Viper tomu dodal super zvuk. Spotřeba je pořád na 7l/100km a je jedno (opravdu jedno) jak jedu. klidně pořád do červenýho nebo i cestovní rychlostí 50/90/130. Což je zvláštní ale nezlobím se za to. Jen ty brzdy.. to by se fakt mohlo zeplšit. Dal jsem pancéřky ale ještě jsem je neprojel. Dám echo na začátku sezony jestli je to lepší..

Edit3: Pancéřové hadice doporučuji každému s touto moto. 100% zlepšení

Jimmy1
Jimmy1 napsal 29.12.10 v 11:59

Krásné Béčko. Parádní volba barvy Tak ať se daří a bez nehod. Dávám 10b a krásný originální stav...

Fernet-stock
Fernet-stock napsal 16.07.09 v 02:18

To fox: Pancéřky: Mazec. Je to fakt znát. A myslím že vím o čem mluvím. Najezdím na ní mraky km za rok a tohle tomu fakt pomohlo. Dám je asi i na zadek protože jsem zvyklej brzdit obouma...

Fox8
Fox8 napsal 06.07.09 v 20:32

Pěkný dávám ti 10. Jen jak jsou na tom ty pancéřky? Možná jsem jenom nedočetl, ale psal si, že dáš echo

Fernet-stock
Fernet-stock napsal 01.03.09 v 23:52

Díky za komentáře, taky se mi líbí a ještě líp se na ní jezdí..

Pešule> Ještě rok a pak asi půjdu do bahňáka. Přec jen na dvě nemám a BMW GS mě láká čím dál víc. Asi jsem spíš na to enduro.

Pešule
Pešule napsal 11.02.09 v 09:22

Ahojky mooooooc pěknej stroj.Tak ať to jezdí