Triumph Speed Triple (2006)

Vlastník durdix
Vloženo 24.3.2008
Aktualizováno 6.9.2008

Tohle je jedna z těch motorek o kterých se dá říct že mají "duši" skvělej podvozek a ještě lepší motor předurčují tuhle motorku aby se stala legendou.JE to prostě nářez!!!

Tohle je přesně ta motorka kterou jsem tak dlouho hledal a kterou jsem chtěl, není snad nic co by se jí dalo vytknout.Speed si mužete postavit třeba do obyváku jako dekoraci. Prostě krása, jen pár věcí co se mi na sériovce nezdálo jsem vyměnil jednalo se však pouze o drobnosti. třeba ten dvojitej světlomet není podle mého gusta, tak proto jsem tam dal jeden s BI-Xenonovou výbojkou. Teď to parádně svítí a ty výfuky.no 3-1 je myslím ta správná volba. O tom že se dá motorka ladit a ladit psát snad ani nemusím v tomhle kousku toho je za 4500,- EUR Speed triple 1050 má vážně skvělej motor , táhne pěkně od spodu a když tomuhle tříválci člověk naloží tak rozpoutá peklo. Vím o čem píšu protože jsem předtím pár motorek měl mimo jiné i R1(03) a gsxr1000(05). Tohle je ale opravdu jiná káva nejde o max výkon nebo o max rychlost, v tom by R1 nebo gsxr byly samozřejmě na tom lépe. Jde o zábavu a o to kdy člověk má ten potřebnej výkon k dispozici.Tomuhle se vyrovnají jen litrové dvouvály.jenže ty jsou na můj vkus zas příliš surové, speed je tak lehce ovladatelná motorka že človek kolikrát nechce věřit tomu že řídí necelých 200kg těžkej stroj s litrovým motorem a připadá si jak na nějakém motárdu. Prostě je to ten stroj co tak rychle "nestárne" jako kapotované supersporty. Hlavně jezděte opatrně ať už sedláte cokoli.zdraví máme jen jedno.a opět vím o čem píšu

JohnyBaroch
JohnyBaroch napsal 30.03.12 v 22:43

krásný strojek 10b

drippera
drippera napsal 24.03.12 v 10:04

Krasavice! Tvůj názor se mi líbí a musím se vším souhlasit. Dokonce i to jedno světlo vůbec nevypadá špatně. No a ta slečna nemá chybu. Hodně šťastných km...

Dzimy
Dzimy napsal 25.11.11 v 17:12

Nejvýstižnější slovo je buďto: Krasavec! nebo BOMBA! I když jsem spíš příznivce dvou kulatejch světel u triplů, tak tohle je prostě krasavec!

jeducomužu
jeducomužu napsal 17.11.11 v 10:21

Honza-suky
Honza-suky napsal 28.10.11 v 00:11

Moc pěkný Stroj ..10bodů. ..At dlouho slouží a co nejvíc Km sní..:) Závidim moc::.Jak šlape??