Suzuki GSX 750 (1999)

Vlastník HY_33
Vloženo 21.3.2008
Aktualizováno 20.5.2012

Suzuki GSX 750...klasika v černé barvě.V podstatě vše originální-mam tam akorat přidaný padací rám, miniblinkry a vyhřívaný rukojeti(ale ty stejně nějak nefungujou:( ).Mám v planu tam jestě přidělat zadní kufr, ale kdy to bude to je ve hvězdách

21.3.2008 No zkušeností s ní moc nemám ... Inu sem koupil vloni na podzim a stihl sem na ni do zimy najet asi 750 km. Byl to hodně velkej skok od mé bývalé ČZ 250/471. S Inou sem se spíš jen tak zžíval. V zimě sem akorát nechal vyměnit olej a olejovej filtr. Teď na jaře jsem najel zatím asi 50 km . Po zimě byla Ina taková nemastná neslaná ( při delším brždení motorem chcípala) ... takze sem s toho byl dost rozmrzelej, ale problem už je snad vyžešenej ... Už se těsím na jaro , až sleze sníh a budu se moc pořádně projet. Myslím, že tahle Suzina je pro me přesně to pravý !!!

29.10.2008 Po počátečních jarních problemech, které vyřešilo vyčištění nádrže a karburátorů, sežádné výrazmé problémi neukázali. Letošní sezonu jsem najel asi 8600km.

Drobné problémky během sezony: praklá žárovka (v blinkru), prasklý padací rám( ve sváru), vypálené těsnění (ve výfuku)

Údržba: klasika - řetěz a výměna zadní pneu

Cestování: dlouhé i krátké výlety a vyjížky, dovolená ... vše po ČR

M.D
M.D napsal 29.10.09 v 18:50

Moc pěkná,jako nová,neboj jak jsi vyčistil ty karburátory tak už bude klid jen to v zimě sem tam nastartuj a ohřej,tohle jsou bezproblémový mašiny

RoughSoul
RoughSoul napsal 11.04.08 v 21:51

zdar.jojo krasna masina.tak hlavne at uz nezlobí a at jen vychutnavas jízdu naplno. u mne mas jak jinak nez za 10

pepa.marecek
pepa.marecek napsal 04.04.08 v 13:14

vaco
vaco napsal 31.03.08 v 22:35

Zdravím Tě, krásný stroj – gratuluju! Přeju Ti do nové sezóny spoustu šťastných kilometrů. Mimochodem, jestli na motorce rád cestuješ, myslím, že by tě mohly zajímat tyhle stránky , mrkni na to, třeba se budou hodit. Tak zatím, třeba se někdy potkáme na silnici.

MarkétaH
MarkétaH napsal 27.03.08 v 12:37

vypadá moc hezky. Já jsem sice na motorky bez plexi,ale dobrý. Souhhlas s tím,aby sníh už zmizel a bylo tady konečně jaro...snad už v sobotu...