Aprilia RSV 1000 (2004)

Vlastník Alííí
Vloženo 13.3.2008
Aktualizováno 13.3.2008

RSV 1000 R upravená na Factory Repliku (kovaný magnesiový kola, White Power podvozek a tlumič řízení, karbonový kapoty, chip Eprom, komplet Arrow, pozlacený šroubky kapotáže, . . .)

RSV 1000 R upravená na Factory Repliku (kovaný magnesiový kola Brembo, White Power podvozek a tlumič řízení, Brembo brzdy, karbonový kapoty, chip Eprom, komplet Arrow, pozlacený šroubky kapotáže, . . .).

Super motorka, dvouválec mě uchvátil. Škoda že na ní u nás v ČR nejsou pořádný silnice. Výkon kolem 140 PS, maximálka skoro 300 km/h, super motorka.

Qbi-C
Qbi-C napsal 02.03.09 v 17:17

peknej bajk - akorat premejslim..: grafika je z Rkovyho modelu 01, tomu by odpovidaly i karbonove doplnky. jenze, Rkovej dvojsic se delal az od roku 02 (viz tvoje zadni stupny). a za treti - kdo by z Rkovyho stroje dobrovolne odendaval to nejlepsi co na nem je, tzn. ohlins podvozek a kovany rafky?? kazdopadne, jedno je jasny - model 2004 to fakt neni

tak hlavne at jezdi

Alííí
Alííí napsal 09.06.08 v 11:09

Ninjista: Dík.
.Kolda: Kola byly opravdu magnesiový, prodal jsem je do Ostravy nějakýmu sběrateli, ty vyleštěný límce jsou už na těch originálech... Nejsem lama.

MartinR1
MartinR1 napsal 15.03.08 v 19:25

neboj mas ji peknou

DaveLister
DaveLister napsal 15.03.08 v 00:34

Pěknej veterán!Pěkný Wheellie!!!

.Kolda.
.Kolda. napsal 14.03.08 v 22:26

Super, ale musím Tě zklamat s těmi rádobymagneziovými koly Jsou to jen hezky předělané originály a White power je pouze zadní tlumič, ale dost hanění, ať šlape a dělá radost