Yamaha XJ 600 (1999)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 8 záznamů

istonbike
istonbike napsal 22.11.09 v 22:52

Krásné iXJéčko nádherně udržované, nablýskané a skvěle napsaná recenze za 10 bodíků kratkou zimu a pohodu v sedle sezóny 2010

maňas
maňas napsal 09.01.09 v 08:55

Dopr. to je fakt krasavice.AT JEZDI

Dr._Greenthumb
Dr._Greenthumb napsal 16.04.08 v 10:16

Čus. Tak v Počernicích je něakej XJčkář, no to mě podrž , Chci se jenom zeptat ohledně toho výkonu. Já mam v techničáku napsáno 37 kW, tak by mě zajímalo, kde je pravda. Pozor, neřikám, že kecáš, to vůbec. Já ji mám z Německa, v Yamaze Brandýs mi řikali, že do Reichu a i jinam prej vozily i verze, který měli motor výkonově naladěněj jinak (víc). Ale že u nich ten motor pak už moc dlouho nevydržel. Jenom se mě ptali, kolik, že mi to jede max a po moji odpovědi, že přes 180 ani prd navíc řikali, že mám tu slabou (respektive normální) . Samo, že 180 ji netrápim furt. Jenom když byl zahřátej motor, gumy a volnej prostor na silnici, tak jsem chtěl vědět, kde to má limit (tuto informaci jsem prověřil asi 3x ). Tak mě jenom zajímalo, jestli nemám v techničáku něakej překlep od úřednickejch šimlů na dopravním inpektorátu. Protože mám dojem, že tenhle údaj o výkonu jsem už slyšel někde dřív. Jinak hodně pohodovejch kilásků a kdyby byla nálada (a v mém případě hlavně čas), tak je můžeme jet někam provětrat společně.

Vladimir
Vladimir napsal 10.03.08 v 18:21

Krasavice to se musí nechat ,líbí se mi ,že i se štítkem vypadá skvěle .Moc krásných chvil v sedle.

Jump
Jump napsal 29.02.08 v 21:09

pěknej kousek hodně pohody v sedle

cb36
cb36 napsal 27.02.08 v 16:36

Pěkna

Ritchy
Ritchy napsal 27.02.08 v 16:35

Pěkňoučká yáma. Však takhle to má vypadat, napsat nějaké zkušenosti, když si někdo vybírá mášu, tak projede databázy a má vybráno

Kubajs76
Kubajs76 napsal 27.02.08 v 15:46

bajk pěknej a tys jak redaktor