Honda CBR 600F (1997)

Vlastník cirkusak
Vloženo 25.2.2008
Aktualizováno 27.3.2009

..Další z motorek na stuntriding..upravené mazání..kovaná hrazda..58 rozeta..o zub menší sekundár..laďák Yoshimura, ale trošku jsem si ho poupravil k obrazu svému..brzda na řídítku, ale momentálně není funkční a taky pěkný ďolík na nádrži..

Zkušeností je zatím velmi málo, seznamuju se.. Motorka jde velmi pěkně nahoru, díky velkému zpřevodování, ale na úkor rychlosti..bohužel..motorka má hodně krátké kvalty..celkově je dost slabá výkonově..Jenže je malá a lehounká a jde si s ní hezký pohrát.. Až pořádně zprovozním tu třetí brzdu bude to více méně dokonalé..dokonalé k naučení něčeho pořádneho už konečně.

Květen 2008, před odjezdem do Anglie jsem jí musel prodat..

Víťan
Víťan napsal 15.03.09 v 09:08

Zdarec.
Koukám a umíš.
Ať ti to jezdí a určiě se stav, bo v červenci máme malou sešlost a moc bych tě tam rád viděl. Máš to kousek.

LeChuligan
LeChuligan napsal 29.10.08 v 22:17

CBR je na tohle nejlepsi

Dukatka
Dukatka napsal 06.06.08 v 16:56

Čus cirkusáku.To ti asi neříkaj jentak pro nic zanic co?
Ale jde ti to pěkně tak doufám že se toho budeš držet nadále a obejdeš se bez větších úrazů

deimos
deimos napsal 02.04.08 v 14:48

Zdravím CBR 600F do Olbramic

jkidrock
jkidrock napsal 16.03.08 v 01:45

Ahoj chlape.Tohle jsem stavěl já,vlastně se tím stavěním STREETů trošku živím.Jen mi nejde do hlavy co jsi tam upravoval když jsem tam udělal vše a vše bylo plně funkční.Některé věci konzultuji s Márou M a ůpravy na tomhle STREETu jsem dělal i podle jeho rad.