Honda VFR 750 (1991)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 10 záznamů

Víťan
Víťan napsal 28.03.09 v 23:02

Moc krásná a spolehlivá Hondička.
Super motor a super zvuk.
Přeji pohodové výlety a super jízdy.

majklRSV
majklRSV napsal 09.02.09 v 20:25

peknej japonskej turbotraktor!!!

Paťa.
Paťa. napsal 03.06.08 v 12:31

Krasny kousek

Hou.mer
Hou.mer napsal 11.03.08 v 18:36

Víťan: sry, ted jsem ti poslal pm, ja sem si tu tvoji PM prehlid.

Jinak uz sem ji protahnul asi 3 tejdny zpatky, jak byl hezkej vikend. Mam na tom zatim asi +/- 300km takze zas tak moc hodnotit nemuzu, ale prvni pocit - naproti GS tezka pri manipulaci na miste, to sami pri pomaly jizde (50 a min) je ovladatelnost horsi. Pride mi ze zatacet se musi celou motorkou (ale jde asi o zvyk, ja sem zatim krome gsa silnejsi motorku neridil)

Ale to hlavni, paradni motor, plynulej prubeh -> mozna proto se mi zda docela hodna, kdyz ji tocim tak taha fest. Da se s ni dovolit daleko vic nez s GS (treba tahly zatacky a naklony vubec..)

A taky docela zmena, s gs500 me stacilo treba za sobotu si zajet kolecko okolo komina cirka 60-80 km po okreskach a byl sem projetej - proste mi to stacilo, s touhle sem dal asi 150km v kuse a vubec mi to neprislo, nebejt prace doma najel bych jeste neco.

Proste tech par KM co sem s ni najel sem si uzil a myslim ze budem kamaradi

Víťan
Víťan napsal 10.02.08 v 21:28

Ahoj brácho. Tak sic ještě není teplé počasí, ale už svítí sluníčko a tak mám na tebe otázku, už jsi vyzkoušel VFR? A kdy se ukážeš u nás na Dobešově u Oder. Měj se kámo a ozvi se. Pěkný večer přeje všem Víťan.

jardavfr
jardavfr napsal 05.02.08 v 20:05

Taky jsem Ti napsal na forum,tak jestli chceš,tak si to přečti.Dobrá volba

Hou.mer
Hou.mer napsal 05.02.08 v 16:44

Zdravim, poridil sem si ji ted v zime, takze uz nedockave cekam na jaro.

Tady prikladam link na forum, kde sem resil jestli ji vzit nebo ne. Myslim ze sem udelal dobre

ozzman_84
ozzman_84 napsal 04.02.08 v 07:46

Nazdárek,

no máš to pěkně napucované, jen co je pravda. Jak jsi s ni spokojeny a kolik jsi s ni nalital

Radek

jardavfr
jardavfr napsal 03.02.08 v 17:55

Moc pěkná a zachovalá VFR...

napsal 03.02.08 v 17:21

Pěkna