Suzuki GSX-R 1000 (2006)

Vlastník Zuuve
Vloženo 2.2.2008
Aktualizováno 28.4.2013

Koupil jsem ji jako funglovku,dovežená z USA,bez katalyzátoru.Zatím jsem pracoval na vzhledu,ale jelikož je ještě v záruce tak se nechci pouštět do větších akcí.Jinak v plánu jsou pancéřové hadice,K&N filtr a iridiový svíce.Výfuk asi zůstane origoš.

První dojmy - Skvělý motor, perfektní podvozek, malá hmotnost, jezdecká pozice i pro větší postavy. Jedinou standardní slabinou u suzuki jsou opět brzdy i v podobě radiálních tokico.

Díky malé hmotnosti je ovládání této dračice hračka ,motor má solidní zátah (od osmi tisíc je to masakr), ovšem v nižších otáčkách jsem osobně po pravdě čekal něco víc. Antihopingová spojka je suprová vymoženost, ale kde je ten adrenalin při surovém podřazení? Podvozek je už v základu sportovně naladěn, tak že si netroufám v něm vrtat, mašina řeže zatáčky jen pomyslet, přední radiální brzdy bohužel vadnou, řešením z doslechu jsou prý pancéřové hadice a pořádné desky. Na zadní jde plynem spolehlivě na první dva převodový stupně (s baťůžkem i na třetí) a velkou noční můrou jsou horizonty! Kupodivu šestý převodový stupeň ještě táhne a není pouze pro snížení spotřeby jako tomu bylo u předchůdkyně K1. Tlumič řízení je sériový, tudíž se nedá nastavit. Někdy by potřeboval malinko přitvrdit, ale to by zase ruce neměli co dělat, že. Je to prostě mazel, vloni jsme si moc neužili kvůli zajíždění motoru, tak si to snad letos vynahradíme!

PATYN
PATYN napsal 19.03.09 v 20:51

za mašinu jen chvalím
za tu díru kde bydlíš.. nechvalím...
tak snad někde na silnici.a na brodáku ,,zas ožratej

Renďulka
Renďulka napsal 23.07.08 v 15:14

Vážně krásná.

Zuuve
Zuuve napsal 03.02.08 v 11:12

Díkas všem za pochvalu.....s tím s printem uvidíme jak mi to bude letos časově vycházet .

Predátor
Predátor napsal 03.02.08 v 09:56