BMW R 1200 GS (2007)

Aktualizováno 3.2.2014

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 74 záznamů

Petr_TA
Petr_TA napsal 03.02.14 v 08:24 10b.

Luxusní brambora

Macek01
Macek01 napsal 22.08.13 v 10:11 10b.

Krásnej stroj , taky sem mu propad a souhlasím se vším co píšeš. Je to pro mě dokonalej stroj co mi otevřel možnosti.

Peterka72
Peterka72 napsal 27.04.13 v 11:01 10b.

Supor stroj , také ji mám v plánu přikoupit . Přeji dalších 100000 spokojených kilometrů .

dannj
dannj napsal 15.07.12 v 20:56

super!

beda007
beda007 napsal 30.10.11 v 12:10

paráda ať jezdí 10b.

Spigr
Spigr napsal 26.08.11 v 11:10

Pěknej kousek , hezký fotky...

LadaMacek
LadaMacek napsal 22.08.11 v 13:34

Každej kdo něco ví o BMW,chápe že BMW není jen motorka... ...je to udávanej trend,kterej je model od modelu vypiplanější a ostatní výrobci se pouze snaží tento trend dohánět a vyrovnávat se mu.(Vždyť BMW stanovilo i charakteristické motocyklové uspořádání jak ho známe doposud)

...Ale k věci,máš krásnej osobitej stroj,vyrobenej s maximální precizností a smyslem pro detail a trvanlivost.

Jednoduše závidím...

Hříbek napsal 23.02.11 v 13:05

pěkná - pěkný fotky 10

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 23.02.11 v 12:41

krásná mašina a luxusní fotky

Alda napsal 03.04.09 v 08:48

Joo kdyby byl ridic, tak majitel 1150 ma jeste R80GS, pak by byla fotka kompletni

Touringrider
Touringrider napsal 03.04.09 v 02:43

moc pekny fotky... hlavne ty tri gracie... setkani generaci... kde mate dedecka...? Tady to vypada jako by dedecka prezil pradeda..

Jooky
Jooky napsal 20.01.09 v 22:04

Tybrďo, dobrá mašina Dávám plnej počet

my990
my990 napsal 07.09.08 v 00:23

já to mam jak s ženskejma...taky mi jedna nevydrží dlouho

-LOTR-
-LOTR- napsal 20.08.08 v 22:15

Nádhera, tenhle výplet miluji, ty krajní dráty - vela vela bravisimo. BMW jsou pěkný koráby...

kuba01

Přeri napsal 08.04.08 v 16:02

Alda napsal 28.03.08 v 23:00

Jj, diky. staryales@seznam.cz

Milan-11 napsal 28.03.08 v 14:01

Napiš mě teda email a já to pošlu ale už to bude koplet poskládané.Nafotím to tak aby šlo vše dobře vidět.

Alda napsal 27.03.08 v 21:47

Milan: no jasne, fotky urcite posli. A i jak to mas ted. Rekl bych, ze jsou od motoru docela daleko, fakt.. Ale tezko rict, co myslime pojmem daleko nebo blizko. Kazda rada dobra!

tatsaah
tatsaah napsal 27.03.08 v 21:43

moc pekna masinka

Milan-11 napsal 27.03.08 v 14:39

Navíc, ty máš padáky Hepko..já mám SW Motech.Ty tvé jsou ještě víc u toho krytu než ty mé v orig.před úpravou.Ale tím nechci zastrašovat nebo něco hanit, to ne.Jsou to jen zkušenosti .

Milan-11 napsal 27.03.08 v 14:35

Nazdar.Jo ty padáky mám taky, jenže rozšířené o cca 3,5 cm na každé straně.Když jsem to položil prodral jsem kryt válce v místě plastové krytky svíčky směrem nahoru.Tohle se stalo proto, že ty padáky jsou moc na těsno u toho krytu válce.Nejde o to že když ji položíš doma na zahradě aby jsi zjistil že se to nedotkne..když sebou flákneš při jízdě, je to šupa a věř že to ten kryt odnese.Mě se tohle už nestane, to bych musel padnout na šutr lol .Jestli chceš, pošlu ti fotky z toho pádu aby jsi viděl jak to ten kryt odnesl.

Alda napsal 21.03.08 v 17:47

No. Jelikoz prvni zmena byla s Varaderem, tak to bylo rozpacity. Rozhodne jsem vedel ze zpatky na zmrzlinu nechci, ale taky jsem vedel, ze mi vadi par veci, ktery prave zmrzlina ma. Predevsim ovladatelnost, brzdy.
Tohle vyresilo GSo. Brzdi vyborne, neni zdaleka tak tezky jako Varan, je dost hravy, vykonny a pomaly.
Jde o zvyk, ja si zvykl az moc rychle a fakt bych nemenil.
Parkrat jsem se od ty doby svezl na Farosovi, jasne, je to uplne neco jinyho, ale netouzim ho vlastnit na jezdeni po silnici. Na okruh klidne hned, kdyz mi ho nekdo koupi .
Kdybys chtel nejaky detaily, rady atd, tak radsi na mail, sem nakouknu fakt nahodou.

Nori
Nori napsal 19.03.08 v 18:33

Zdar Aldo.Vím,že si měl před nedávnem ještě R1.Já taky přemýšlím,že bych se sportama praštil a pořešil R1200GS a vrhnul se na cestování po Evropě.Jaký byl pro tebe přechod na velké enduro.A nestýská se ti po ostré jízdě na superbiku?

Alda napsal 19.03.08 v 18:28

A ted uz to nechapu vubec, kdyz vidim ze je mas namontovany taky...

Alda napsal 19.03.08 v 18:27

Tak to nejak uplne nechapu. Jak to muze odnest kryt valce kdyz prave predevsim kvuli nemu tam ty padaky jsou (vlastne proto jsou vyrabeny, proto je tam skoro kazdej montuje)..

Milan-11 napsal 18.03.08 v 21:18

Zdarec.Koukám že si to osadil padákama.Nechci strašit ale pokud s tím praštíš, tak s těmahle padákama to odnese kryt válce...

Alda napsal 01.03.08 v 18:45

Varadero jsem mel predtim.
Ano, mas pravdu, s Varanem se to vubec neda srovnavat .
Ale jsem rad ze jsem mel Varana, byla to motorka, ktera me poslala na spravnou cestu, predtim jsem mel jen zmrzliny.

slayer
slayer napsal 29.02.08 v 04:16

to je krasavec Jeste, ze si nekoupil Varadero
s tim se asi bavoracek neda vubec srovnat

Alda napsal 25.12.07 v 12:27

To sice jo, ale ja vim, ze at chces nebo ne, neni od veci se rozjezdit na necem na cem apson smis. A hlavne kdyz se neco stane, tak bez papiru to faaaakt moc odseres. Je to trosku o necem jinym nez kdyz jezdis legalne a udelas chybu.

BeHaPPy
BeHaPPy napsal 24.12.07 v 15:36

Ja te chapu, ale uznej ze kdyz mas v hleve vydlabano tak to ze ti (v tomhle pripade)bylo 21 na tom moc nespravi.

_GAS_ napsal 23.12.07 v 16:57

To Milan: Ještě poslední dotaz k padákům. Takže vlastní poškození na Tvé mašině způsobila zem, nikoliv padák. Chápu to správně?

Milan-11 napsal 23.12.07 v 02:36

To je škoda..na.....kšeft když to musíš platit

Alda napsal 22.12.07 v 22:55

Tak presne tenhle je z Mnichova, ale bohuzel ho nedavaji, ale prodavaji.

Milan-11 napsal 22.12.07 v 19:59

Hernajs co tam vzadu na těch fotkách dělá ta čtyřkolová brambora ..já chci taky..kde to dávají ???

Milan-11 napsal 22.12.07 v 19:40

TO GAS...To rozšíření opravdu pomohlo a mezera je teď supr i proto že se tam parádně vlezou ty kryty z ADVENTURE..taky je plánuju ale stojí dost peněz ale jsou dobré, jak jsem s tím praštil tak se výko prodralo v místě krytky na svíčky směrem nahoru..Ty kryty z ADV jsou snad jediné udělané k něčemu..ostatní např.Touratech chrání jen spodek a to je nic moc,protože spodek chrání ty padáky...Jo a ještě k tomu náklonu s těma SW..před rozšířením bez problému a po rozšíření sem tam škrábnu ale jen šroubama co jsou na spodní pásovyně pod motorem...jsem tam ty šrouby dal krapet delší ..ale už se skracují

Alda napsal 22.12.07 v 17:45

Tak se mi konecne poradilo dorazit z prace driv nez za tmy, takze jsem udelal par fotek na dennim svetle.

Alda napsal 22.12.07 v 13:56

Diky za nazory, vypada to ze koupim ten Motech. Ale chci spodni i vrchni dil.<br />
<br />
Milan: omrknu to jak to bude vypadat, zatim nejak nemam predstavu a kdybych mel v planu je predelat tak se urcite ozuv, diky!

_GAS_ napsal 22.12.07 v 12:48

Ty padáky SW-motech prodává firma Sumoto, www.sumotobrno.cz Sám jsem je pořídil asi před měsícem, protože mi přišlo, že budou ze všech padáků na trhu nejmíň bránit klopení. Třeba padáky Hebco&amp;Becker dřou o asfalt dost brzo. Bohužel jsem s nima (SW-MOTECH) ještě nejel, takže ještě nevím, jak se v náklonech budou chovat tyhle. Nicméně je pravda to co píše MILAN, jsou dost blízko ventilových vík. Osobně mám namontované i origo chránící misky z BMW R1200GS Adventure a po namontování padáků je mezi trubkou padacího rámu a touhle &quot;pokličkou&quot; škvírka cca 3-4mm. Sám jsem zvědavý jak se to bude chovat za jízdy a za případného odložení. Pravda ovšem je, že celý padací rám SW-motech je levnější než ty origo chránící misky BMW, protože za ty v BMW chtějí 4500,-Kč! A to je podle mého názoru fuckt dost.

napsal 22.12.07 v 10:07

To KTM:...1150 ADVENTURE,rok O2 ,když tě to zajímá...jinak zatím nejsem přesvědčen,že 1200 je lepší na ADV.ježdění,takže jedenáctpade zůstává nadále doma,ale už na 08 vychytávají neduhy starších dvanáctek,takže kdo ví...

Milan-11 napsal 22.12.07 v 04:00

Pokud se koukneš na moje moto tak já SWčka mám, jen jsem je rozšířil..ty orig.jsou moc u hlav a když jsem prásknul na zem, prodral jsem výko válce.Jinak ty trubky jsou parádní a vydrží hodně.Jo...a prásknul jsem s tím znovu a teď už to nemá šanci aby se to dotklo hlav .Pokud budeš chtít poradit, není to nic složit.dej vědět.

napsal 22.12.07 v 01:11

SW-motech třeba tady: http://www.evron.cz.../?idecko=48879<br />
..a gratuluju k BMW.

Alda napsal 21.12.07 v 23:45

Milan: tak Dodotech uz jede, vcera jim to nejak neslo. Nicmene u me vitezi padaky SW Motech a v tesnym zavesu jsou Grave. Jen ty SW Motech vubec netusim kde se daj koupit, neobjevil jsem zadnej web, nic..

chipp napsal 21.12.07 v 22:24

nebudu osahávat....sednu si,sevřu kolenama a budu mít orgasmus.... ..nééé..ale vyfotis mě na motu tvojem abych měl pamatku v pekle,ju...

Alda napsal 21.12.07 v 22:22

No na stojanku to mozna preziju, ale ne ze mi to budes osahavat!

chipp napsal 21.12.07 v 22:18

/TO Alda: já nepsal kámo nic o půjčení...si ju pujcim až bude stát na stojánku,tak si na sebe sedneme a pomazlíme se,toť vše.. snad to přežiješ néé...zato se můžeš též pomazlit skoro s polovičním obsahem tvojeho mota....s mojim bejčkem

KaTeeMak_990 napsal 21.12.07 v 14:50

Ch. Boorman: Někdo spapal vtipnou kaši..By mě zajímalo co máš Ty a navíc myslím,že každej,i Alda chápe,že to myslím ze srandy a nehrotím to jak Ty..stařečku

Alda napsal 21.12.07 v 14:13

GAS: no drateny kola jsou povinnost, ale to ty vis

_GAS_ napsal 21.12.07 v 13:43

Pěknej kousek a hlavně má drátěný kola!

technics
technics napsal 21.12.07 v 13:18

bohumil
bohumil napsal 21.12.07 v 12:52

Hmmm,voňafka a červená...

Alda napsal 21.12.07 v 11:59

KaaTeeMak: na povery neverim, kdyz vidim co tady kluci delaj s LC4kama a zadnej problem.<br />
Chipp: no joo, ale neboj, nepujcim <br />
<br />
Boorman: joo je to presne o tom, ze jsem zkusil fakt vsechno a tohle je opravdu o necem uplne jinym...

napsal 21.12.07 v 11:51

to KTM 990-BMW je možná pro stařečky,ale to jsou většinou jezdci,co za svůj život zkusili všechny možný stroje (třeba i ty tvoje mrdince) a nakonec našli to nejlepší,víš ....a mimochodem,hlavně na tu značku maj love a nepotřebujou žádný atrapy

chipp napsal 21.12.07 v 11:02

čau kámo,ty voe...sednul sem si na prdel z toho..že ses ani nepochlubil...v létě mi ju zase ukážeš jak minulýho Varánka... heh ,tobě a tvojí číče bude BMW slušet..dávej na sebe bacha, Je fakt překrásný to bávo.....tiše závidim...

KaTeeMak_990 napsal 21.12.07 v 10:33

Alda: No tak pokud to je jak pověra o KTM tak beru z5 Jsem nebyl ještě ani jednou v servu ale zase kámoš je tam furt..ono to je spíš o chování k motce..Jinak BMW=starci Ale fakt kráska

KaTeeMak_990 napsal 21.12.07 v 10:32

Petr: Ale myslím tak všeobecně

Alda napsal 21.12.07 v 10:23

Petr: no joo, je toho hodne. Kufry nechci ALU ale original, proste se mi libej. Kryt zobaku je jasnej, padaci ramy taky, o tom zadna.<br />
<br />
BMW je pro starecky, kteri nechteji jezdit ze serivsu do servisu, ale uzivat si spolehlivou motorku. KTM (kazdej tejden motor)... No vzdyt vis. Ale delam si prdel stejne jako ty...

napsal 21.12.07 v 09:51

KaTeeMak_990 : to jako myslis vsechny BMW i 1150 ADV nebo 1200ADV?? to mi pro starecky moc nepripada Spis pro poradny chlapy

Předchozí
1 2