Yamaha FZS 600 Fazer (1999)

Vlastník MerkY
Vloženo 14.12.2007
Aktualizováno 7.8.2015

Dobrý stav. Moje srdeční záležitost. Starám se o ní jako o děcko; utírám ji nos, pravidelně koupu, přebaluju a krmím. Je čas šetřit na sestřičku, ale pssst.. to jí neříkejte! ;o) Pořád zvládá předepsanou maximálku.

První dojmy - Pocit bezpečí. Motorka mi hned padla do ruky. Je čitelná.

Motorku bych doporučil pro - Vhodný pro začínající motorkáře, kteří touží po rychlé jízdě, ale ještě nemají moc zkušeností. Motorka má srdce závodníka (R6), ale mateřskou laskavost. ;o)

Doplňky na motorce - Laďák, červené plexy, červené pásky na rávky, malé blinkry, sedlo z DD tuning, nosič.

No já pořád nevím co bych ji vytknul. Z počátku mi nevyhovovalo sedlo, ze kterého mně při delší jízdě bolel zadek. Nechal jsem si udělat nové a je po problému. Drží v zatáčkách, nemá tendenci padat, do zatáček jde poslušně, zrychlení při 7-8 tis.ot. v kopci neuvěřitelné. V osmi tisících chytne druhý dech a letí jako střela. Mám na ní pocit jistoty. A přední maska je velkou výhodou. Náhradní díly se shánějí bez problémů a rychle. Pod sedlem je spousta místa. Vozím s sebou nářadí, lékárničku, 3dcl pití, mapy, pavouka a koliktát i ještě svetřík. Prostě jsem s ní maximálně spokojený.

dajos
dajos napsal 12.11.12 v 21:32 10b.

Nazdar chlope Copak to, copak to? Že bude mít fejzřík větší sestřičku? A víme už jak se bude jmenovat a kdy se to má narodit? Třeba Suzanka je pěkné jméno

Tik
Tik napsal 28.09.12 v 19:58

Čus Merkys! Fejzřík je parádní, máš tam za něj desinu! ...jsem netušil, že jsi na motorkařích... Koukal jsem na webovky, máte to supr - asi prima parta - jen tak dál!!!

johny5
johny5 napsal 04.12.11 v 21:24

Chlape, tak tohle je lahůdka, to sedlo se mi moc líbí a dík za inspiraci, asi si taky něco takovýho pořídím. Tak ať to lítá a až někdy pofičím k vám na jih, tak na sebe někde mávnem. 10 b. draku

MerkY
MerkY napsal 05.10.11 v 08:24

Diky všem. Sooky, olej baštil, když jsem lil original 10W. Začal jsem lít 15W a od te doby je to OK.

Sphere
Sphere napsal 13.05.11 v 09:32