Suzuki GSR 600 (2006)

Vlastník Nobody
Vloženo 1.12.2007
Aktualizováno 28.4.2008

Není co dodávat, prostě GSR no masakr.

Jenom velice krátce. Dlouho jsem hledal něco, co by dokázalo naplnit moje představy o ideální motorce. Troufám si říct, že jsem to našel. Je to Geserko, teda Suzuki GSR 600. První dojem byl hroznej. Tak to jsem to teda zase jednou pěkně po., si říkám, ale ze škaredých poupat krásné květy rostou. Když ji dostanete do ruky a sžijete se s ní , pak Vás obdaří pocitem síly,ovladatelnosti ,rychlosti a v neposlední řadě elegancí a krásou. Je to jako když dostanete do ruky divoké zvíře a pak jenom záleží na Vašich životních zkušenostech jestli přežijete. První kontakty s Geserkem jsou přesně jak popisuju. Je to motorka, která má přesně moji povahu. Nepotřebuju všechna nej. Stačí mi že při pocitu té vší síly a rychlosti se Vám z hrdla vydere bojový ( asi ) pokřik siuxů ( teda nikdy jsem siuxe nepotkal, ale to mám z TV). Jsou určitě motorky rychlejší, silnější , ale s Gsrkem jsem prožil pocit štěstí a svobody. Možná to vypadá jako bych si protiřečil, ale mám svůj vlastní pocit o tom co dokážu bezpečně zvládnout a nechci se nechat omezovat strachem z každé jízdy. Obavy o svůj život zažívající na stroji ,který nedokážu bezpečně zvládnout ale je nejnovější, nejdražší a má maximálku daleko za hranicí 280ky mi i z hlediska toho že nejsem zrovna IN nestojí za zbytečné hazardování s životem. Troufám si říct, že ji plně zvládám a nevystavuju sebe a hlavně druhé nebezpečí. Chtěl by taky poděkovat všem ohleduplným řidičům co mi na našich silnicích dávají možnost si to plně užít. Díky. Závěrem bych Vám všem doporučil Geserko. Je to fakt skvělá motorka

JimmyB650
JimmyB650 napsal 15.02.10 v 17:20

Vše velmi přesně a užitečně řečeno,motorce tak i řidiči dávám za 10 jen tak dál

Noir
Noir napsal 07.11.09 v 07:39

GSR = nejlepší volba . 10b a ať ti pořád krázně jezdí bez nehod. Popsals ji fakt výborně.

KAMI-kadze
KAMI-kadze napsal 17.10.09 v 00:07

Moc hezká mašina. 10b. Moc po ní toužím. Až se zajedu na Kawě, určitě ji chci! Hodně šťastných km a pohodové návraty domů.

Nobody
Nobody napsal 20.05.09 v 18:23

Děkuju všem za hodnocení. Vážím si vaší přízně.

Kamilek2
Kamilek2 napsal 18.04.09 v 13:53