Cagiva Mito 125 EVO (1998)

Vlastník n.r.n.
Vloženo 9.11.2007
Aktualizováno 4.4.2008

Moje mito. Co sem napsat? Koupil jsem ho v dubnu 2007. Najel jsem zhruba 6200 km a bohužel jsem si na něm i rozbil papulu ... Tak že momentálně probíhá repase. Je toho docela dost přívěra, motor komplet, spojková páčka, vydlice, plexi, budíky. Kapotáže s

Zkušenosti: Kolínko jsem si nedal ale po předním jsem jel a moc, až to nedopadlo dobře ... Gumu jsem taky neojel až do kraje. Ale moc nezbejvalo (zadní). Mám znamého a ten ojel do kraje i přední a to za provozu.

Cesty: Pár jsem jich objel s kamarády. Bakov a potom asi 2. To už si nevzpomínám na názvy. Na motománii v Liberci jsem nebyl - dovolená ...

Cestopis:

Reportáž:

-MaňaS-
-MaňaS- napsal 24.10.09 v 11:11

Dobrá barva..

biiagi
biiagi napsal 17.08.08 v 01:11

Cus manasek ani jsem nevedel ze mas motorkare tak sem si te hnedle pridal a jak to s tebou vipada tetkon toho 19 teda nic jo? tak doufam ze se ti ruka opraví a pojedes s nama na nejaky dalsi sraz vsak mi se u tebe treba stavime v utery tak ahoj a lec se i s motem tak hoj borce

Alcza
Alcza napsal 24.07.08 v 15:50

konečně nějaká jiná barva než červená lol btw. nádhera

n.r.n.
n.r.n. napsal 26.12.07 v 13:16

hakys jaassny dej vědět ..

smazany46163
smazany46163 napsal 24.12.07 v 10:32

jo mito je to hezký škoda že si boural ale to se stane no tk brzo to oprav nebo napiš ježíškovi ať ti přinese jinou ale jinak hodně kilometrů bez nehod<br />