Cagiva Mito 125 EVO (1998)

Vlastník Fogi
Vloženo 3.2.2011
Aktualizováno 28.12.2011

Nic lepšího sem si v 16-ti letech nemohl pořídit.. Ve své třídě nezná konkurenci :)

Je tady konec sezóny, tak bych mohl napsat pár řádku o této motorce. Hned po koupi a svezeni se mi bylo hned jasné že tato motorka je to pravé. Po ujetí asi 2 tisíc kilometru sem zjistil že na motorce nefunguje přívěra. Spousta z vás řekne, že sem to musel poznat hned že to ve výškach nejede.. ale ono to pravě jelo, okolo 8mi tisíc to začlo znatelně více táhnout a táhlo to až k červenému poli. Přiveru se nepovedlo opravit, tak sem jí vykuchal a zajistil v pořát otevřené poloze. Spousta lidí se taky ptá jak je to se spotřebou a poruchovostí. Mi se třeba podařilo jet za necelých 5,5L na 100km ale když chce člověk jet svižně tak si veme 6-7L a při pile klidně i 9L na 100km, ale stím člověk musí počítat, když si kupuje tokovou motorku.S poruchovostí to taky není strašné, za sezonu sem koupil novou řetezovku,baterku a přetesnil vidlice a ke konci sezony se mi stala celkem nemila věc kdy mi prasklo tesnění pod válcem a vytekla všechna kapalina, ale po přetěsnění vše OK. Co se podvozku týče, tak ten je taky na výborné úrovni. Do předních vidli sem dal trochu hustší olej, vidlice sou tvrdší a motorka se de mého názoru chová lepé. Neni problém projet zatáčku ve 140ti kilometrové rychlosti s kolenem na zemi, jen u mě nastával problem s nevhodným výběrem pneumatik (které nazul předchozí majitel a při koupi motorky byly skoro nové) a motorka začla uskakovat. Na novou sezonu mam nachystané dunlopky, tak to bude zase o něčem jiném. Jinak brzdy, co knim napsat.. jen si myslím že 320mm kotouč a 4 pístkový třmen značky brembo mluví sám za sebe :) :) .. Celkově sem z motorkou velice spokojen a nebojím se jí doporučit :)

zbynda125288
zbynda125288 napsal 24.02.17 v 02:19 10b.

moc pěkná

Woky
Woky napsal 26.04.14 v 16:03 10b.

Lubos92
Lubos92 napsal 24.04.14 v 21:40

Pěkná .

sm0tana
sm0tana napsal 06.06.11 v 22:39

Diky chlapy chvily prace na ni bylo ale zadna hruza kdybyste chteli tak vozim motorky hodne 125ccm za lepsi penize z ciziny opravim je a prodam. Tahle motorka je ukazka moji prace , zdraví první majtel :))

Jolanka122
Jolanka122 napsal 06.06.11 v 22:34

Jen mi na ni dávej pozor ! Na Krasavicu moju !
A zapiš si za uši : Lepší a krásnější 125 NEEXISTUJE !!!