Cagiva Mito 125 EVO (2000)

Vlastník Srbík
Vloženo 9.12.2007
Aktualizováno 4.8.2010

Mito ve velmi dobrem stavu!!!Udrzovana,garazovaná,Bez jedineho skrabance!Vymazlena...

Co pro me vlastne motorka znamena ?

Ne kazdy se narodi prodve kola!Ne kazdy ma rad dvou stope vozidloa proto bych chtel rict ze pro me jetoneco jako laskaa neni to pro me jen tak nejaky popovezeni do prace. Ja svým masinam verííím natolik ze za kazde situace sem snimi!!! Neni to konicek ! - Je to zivot !

Spal gumu a ne duši

Cesty :

S mitankem sem nalítal neco kolem opravdu krasnych a plne prozitych 12000 kilometru. Věřte mi ze cagiva mito je ta nejlepsi motorka pro naucení ! teda samozdrejme pokud chcete silnici :) .Mam za sebou spousty srazu a hlavne spousta najetychkilometru s kamarady. Kdybych mel opravdu vypsat kde vsude sme byli a co sme spolu zazily tak bysme tu byli asi hodne na dlouho ... ale kazdy kilometr sem si uzival az do konce a ten konec prichzi prave ted! prave ted po dvou letech bezpoblemoveho slouzeni :'( ... mi mitanek odchazi z domova. Velice nerad se ho zbavuji ... kdyby bylo po mem nechal bych si ho i kdyby mel vecinu casu stat ... ale bohuzel cas jde porad a nezastavuje se ... sem starsi a nastupuju naRR.

Další info :

Mito je ve vynikajícim motoristickem stavu a bez dalsich provozních nakladu.Nacpal jsem do nej spousty penez a verte ze se mi to vyplatilo! Je to opravdu mazlícek! a malo jaky se najde tak krasny a zachovaly ... Mitanek se da ridit od 16cti let.Je plne otevrený (170km/h). Najeto po GO 7020. Nove obe pneumatky Pirelli Diablo. Vymena tesnení v prednich tlumicich,kapalin a svíčka NGK. Novy nahon tachometru. Spousta tuningovych doplnku ... tankpady,nové mini karbonove blinkry,new černé plexy od společnosti Ermax,cervene parkovacky,kryt retezu,prouzky na kolech od proobikers,lesteny rám,riditka,brýle,stupacky.atd... Jezdena na plnou syntetiku(motul),upraveny zavodní karbec!!! ...

....Miloš....
....Miloš.... napsal 15.02.11 v 09:35

Pěkná pěkná

Alcza
Alcza napsal 24.07.08 v 15:48

jéé Marovo bývalí Mito,na tom sem se učila jezdit lol kámo řeknu ti..lepší stroj sis nemohl koupit,na tenhle stroj mám dost vzpomínek... tak se o něj hezky starej jj? btw. je tam ještě vzadu pod světlem na nálepka nugget?

mucaca
mucaca napsal 25.12.07 v 01:20

Zdar kámo...moc pěknej stroj...najaře to snad nějak zabijeme no(neber to moc doslova )

n.r.n.
n.r.n. napsal 20.12.07 v 10:12

orgovany jj to máš pravdu ... akora jína kategorie jj jinak pohoda já mám té ž mito a jako 190 nejela ani prd ... 170 a o sem myslel že mi to vyzkočí motor z ramu .. jínak přez mimu celkoví genaralka snad všeho <br />

Orgovany
Orgovany napsal 11.12.07 v 10:03