Ducati Monster 600 (1999)

Vlastník Dominica
Vloženo 7.7.2007
Aktualizováno 28.11.2011

Moje lásečka :) sice jsme toho minulou sezonu moc nenajezdili kvůli času, ale snad to tenhle rok doženeme :)

Zkušenosti jen dobré :) a nevěřte, že ducati je poruchová jak většinou říkají majitelé japonců.

Za dobu 4 let, co jsem jí měla mě nikdy nezklamala, teď už patří jinému majiteli a doufám, že nezklame ani jeho, byl to úžasný stroj, plno krásných vzpomínek...Takže spokojenost největší, mohu jen doporučit :)

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 27.06.11 v 21:14

no tohle je aspon mašinka!To co si mela jako první motorku to byl šrot,ale tohle!! fakt pekná.Máš opravdu parádní ušatou helmu ,motorku taky.Hodně štastných kilometrů v sedle a vždy plnou nádrž 10b.

Dominica
Dominica napsal 15.01.11 v 15:11

to bodies: Tak to jsi mě skutečně potkal :) jen už s ní jezdím čím dál míň, není moc času a už to taky není pravé ořechové, hledám nějaký kvalitní servis, protože tam kam jsem jezdila skončili a ducatka by potřebovala pořádný servis. Už není nejmladší :)

bodies
bodies napsal 23.11.10 v 21:18

ZLATO JE TO TO NEJLEPŠÍ CO MŮŽE BÝT A OBĚ JSTE HODNĚ VYJÍMEČNÉ pOTKAL JSEM tĚ V hb PÁRKRÁT S HELMOU UŠATOU, CO? JÁ MONSTRA ČERVENÉHO MĚL, TED MÁM BENELLI A APRILII RSV. TAKŽE ITALKY JSOU NEJKRÁSNĚJŠÍ A VY OBĚ DVĚ. TAK NĚKDY.. MÁŠ ODE MNE 10 B

Nagash
Nagash napsal 21.11.10 v 13:46

Domča vede a Monster dýchá na záda, 10b.

Mundy
Mundy napsal 08.09.10 v 12:46

Sice jsem majitel Japonce, ale Italky to je prostě kultura jako řemen . Sluší vám to spolu holky, takže obě máte jasně 10 b . Hodně šťastnych km a nekdy na silnicich Vysočiny ahoj