Honda VFR 400 (1992)

Vlastník FloweRR
Vloženo 20.6.2007
Aktualizováno 24.8.2018

Koupil si ji můj táta a pak jsem na ni jezdiljá ale po společné havárii v roce 1998(můžu za ni já) motorka stála v garáži a venku skoro 9 let. Nyní přišel čas tento skvost opět zprovoznit.

První dojmy - Před dvaceti lety byly dojmy stejné jako teď, parádní stroj

Zkušenosti: Nabíral jsem zkušenosti tak dlouho dokud jsem si nerozbil hubu.

Cesty: Prožil jsem s ní 3 srazy Crazy Bikers v Ostravačicích, Jawa club Praha, Mohelnice atd ..

Další info: Přední šavle srovnaný, naražený ráfek narovnán, objímka řidítka vyrobena, polepy na plotru vytištěny,nádrž částečně zakytována, podsedlový rám narovnán, replika přední kapoty vyrobena, světla koupeny, plexi štítek nový, zrcátka z karbonu.Zbývá sehnat přístroje (alespoň otáčkoměr), držák budíků a lešení pro kapotu, levý přepínač a kytovat a kytovat a brousit a brousit a nasříkat a polepit ( v barvách Rothmans Honda), oživit a poladit motůrek a hurá na projížďku.Ta fotka je stará 10 let a taky skoro jediná co se dochovala.

FloweRR
FloweRR napsal 24.08.18 v 06:29

... po dvaceti letech opět ready :D

Honzuna
Honzuna napsal 05.08.09 v 15:08

At se zadaří s renovací pak určitě hod nějakou novou foto ... i třeba z průběhu renovace.

ezro.diego
ezro.diego napsal 24.03.08 v 07:15

Muzu se zeptat kde jsi sehnal plexi? Ja ho nemuzu nikde sehnat

HONDAVFR400R
HONDAVFR400R napsal 23.08.07 v 09:06

Zdravím pokud bys chtěl budíky tak mám naprodej na cbr 900rr fireblade 1992!! na ceně se dohiodnem myslím, že by mohly pasovat, jinak bys trochu upravil zásuvku!! jinak napiš na tel.723489363 !!! Jinak mnoho kilometrů bez nehod a zbytečných oprav!!

Keša
Keša napsal 24.06.07 v 09:13

¨Zdarec draku jestli chceš ten otáčkoměr zak mám...Je točast přistrojovky a je to Otáčkoměr,teplpměr a kontrolky,ale ty nejsou origoš...Na ceně se dohodnem...