Honda VFR 400 (1988)

Vlastník HONDAVFR400R
Vloženo 26.8.2007
Aktualizováno 4.9.2009

Tak podle to je to rv 1988, ale podle servisu co jsem u nich objednával svíčky to je 91-96 motůrrek a ten zbytek skaládántakže princeznu jsem koupil minulý rok v dubnu, už jsem měl představu jak by měla vypadat, až začne zima!! a jinak jsem se dozvěděl,

Cesty: nějaký ten tuning sraz atd.

Další info: Takže všechno se takže princeznu jsem koupil tak a začneme co jsem teda upravoval-koupil jsem si masku karbon s integrovanými blinkry a kouřový plexim, pak jsem si objednal tachometr v digitálním podání a modře nasvícený, prž když už teda jsem měl ty kola nastříkány na modro od předchozího majitele tak jsem jen nastříkal, některé doplňky na modrou metalízu např řidítka, plato na repráčky. Takže čtete dobře mm tam danou multimediální zástavbu která obsahuje 2xrepro (prý 200watů) ale má to s těží tak 20watů na někdy mám doma blaupunkt schován!! jinak jeden je otočen magnetem dolů a druhý nahoru to vše živý zesilovač 2x 150watů speciálně dovezen s Německa je malinky asik jako skelnička o objemu 0,2l!! takže tak no!! jinak mám naistalovány diody u mototůrku a ve stupačkách řidiče!! barva na předním blatníku je měňavka(chameleón) nebo taky flip flop jak chcete a ta samá je i na podsedadláku!! jinak je to odstín Mirage teda model flip flopu mění se v dopadu světla s fialkové na zelenou a černou!! má i stroboskop v předním světle který je schován!! jinak neon u mediálky a pod sedlem to asik nemusím psát samozdřejmě je to vše slděno do modré!! na podsedláku mám ploutvičku nastříkanou na flipflop!! zadní světlo jsem skládal já a taky jsem dlouho přemýšlel co tam udělat za světýlko a nakonec vyhrál nápis VFR a s toho VR svítí jako světo a F má větší svítivost a je to jako brzda!!! jinak je ještě leštěn rám a podsedadlový rám jsem potáhnul do karbonové fólie!!! přední vypínače s čirou krytkou( na neony, stroboskop, a diodky) u repráčku je na zapnutí zesilovače jinak ten zesilovač je speciálně vyvinut pero moto, tak jsem dlouho scháněl a nakonec jsme s princenou objevily něco co se líbilo i velikostně a tak jsem jej nakonec objednal jinak je schován pod tou zástvbou to vše ovládám ve předu Mp4 přehrávačem, který má držák na palubní desce, výhodou jsou i videoklipy! sedátko spolujezdce je ze spodní starny potráhle do speciálního bílého vlákna!!princezna dneska byla dostavěna a to po roce!!! tak doufám, že se bude líbit!!! prž mě se líbí a to je hlavní!!! a chci si jí nechat napořád vše jsem dělal sám a semta mi pomohl tatínek ale to spíše radou a uchycením masky a zakritím podsedadláku a tím bych mu chtěl poděkovat!!! pro mě je to má malilinká princezna... měj te se hezky

Reportáž: už je prodáná!!! bude se mi stýskat

paullo
paullo napsal 12.06.09 v 09:41

povedla se,zajimava a pěkná.

napsal 03.10.07 v 14:04

Ahoj. Máš stejný digitální tacho jako já, ale jak ho máš nastavený? Kam si nalepil snímač rychlosti? Já ho dal na zadní vidlici a magnet na rozetu. Jenomže to ukazuje zajímavý údaje, na 50Km/h (dle radaru) to ukazuje 35km/h a podobné nesmysly. díky za radu

Milosek.m
Milosek.m napsal 11.09.07 v 20:25

koukam pekna sbirka jinak dekuji za pchvalu

napsal 04.09.07 v 15:03

Libi se mi, ze si s tim nekdo dokaze takhle vyhrat....ale podle me tam je zbytecne moc picovin. Ale kazdej mame jinej vkus, takze dobros

O.N.E.
O.N.E. napsal 26.08.07 v 18:19