Yamaha TDM 850 (1999)

Vlastník Kokos
Vloženo 11.6.2007
Aktualizováno 13.5.2010

super motorka, za ty tři roky co ji mám...mě nikdy nikde nenechala na holičkách

po 2500 ujetých km, řeším právě nové obutí-zadní , pořešeno Pilot Road I(nyní najeto 9 tis km a vzorek jestále velmi slušný), jinak spokojenost, pro mé turistické učely naprosto dostačující jak výkon, tak spotřeba kolem 5-6 lt ve dvou a plně naložený se dá uhánět přes 200km /h

zkušenosti s dobrým obutím příjemné ovládání i za mokra,v zatáčkáchjste schopni předjet kdejakou zavodničku, náklony jsou v pohodě ale na rovince pak chybí výkon. Pro někoho kdonepotřebuje jezdit extra rychle je to dostatečně silná motorka jak na cestování, tak i jen tak pro zábavu, snese i lehký terén jak v lesní tak i polní cesty, samozřejmě krosová motorka to není.

Cesty:
jen pár výletů po okolí,to okolí je Orlické Hory, dovolená na Seči, výlet do Tater, a nedávno malá vyjíždka k Balatonu, trošku se to rozrostlo o toulání se po ČR

Další info: celkem rychle se mi sjela přední pneu Michelin Pilot Road a je zajimavé že při vzorku 3mm trochu odskakuje, tak že zase znova řeším obuti,

no s tím odskakováním vydržela mi ještě 5tis km, mám tam ted Pilot Road II a je klid.

TomCX
TomCX napsal 12.06.07 v 08:58

Zdarec, moc hezký stroj. Taky přeji hodně příjemných km v sedle a spoustu zážitků.

napsal 11.06.07 v 18:48

mno jooooo kokosaku se ti to machruje kdyz mas takovou masinku.

PepanTDR
PepanTDR napsal 11.06.07 v 18:20

Čuss. Pěkná, kolik ti tak žere? Kdyžtak mi to prosim tě napiš do profilu, dik jinak hodně KM bez nehod

smazany24518
smazany24518 napsal 11.06.07 v 16:05

něco podobného bych si taky přál pecka