Yamaha FZS 600 Fazer (2001)

Vlastník kov
Vloženo 19.3.2007
Aktualizováno 24.11.2010

Motocykl byl při koupi po první garanční prohlídce. Měl najeto 2930km.Vše v originálním stavu. Nikdy nezklamal. Je to opravdu dobrý univerzální stroj. Po 5-ti letech jsem ho z těžkým srdcem musel prodat.

Cesty: Na větším komerčním srazu jsem byl 3x a už tam nemusím. Zato mě chytlo cestování na motorce. Zvládli jsme se ženou zatím pár delších výletů na Slovensko, italské Dolomity, francouzské Alpy, loni Korsiku a letos plánuji projet švýcarské Alpy. Moje cestopisy s fotkama jsou zde: http://www.motorama.cz/modules.php?name=Your_Account&op=userinfo&username=KOV Bacili jsme sebou 2x. Pokaždé naštěstí v rychlosti okolo padesát a pokaždé jen malý skluz. Jednou mě sundal kopačák, který mi vletěl pod kola a po druhé v Rakousku skluz zadního kola na suchém čistém asfaltu. Důvodem byl asi kluzký asfalt a levná pneumatika Conti force. Škody na motorce díky padacím rámům a namontovaným kufrům minimální. Další info: Jezdím teprve od roku 2004. Nikdy před tím jsem na motorce nejezdil. Nejsem moc technický typ, tudíž si dělám na motorce jen základní věci-olej, filtry, svíčky,atd. Motorka dala mému životu nový rozměr. Líp začít pozdě, než vůbec.

Po 5-ti letech a najetí 40-ti tisíc:

Fazer je na prodej, protože jsem koupil Varadero. Je to trošku jiná kategorie a musím přiznat, že občas musím vytáhout Fazera, protože mi, přes všechny kvality co Varadero má, jízda na Fazerovi chybí. Vidím to tak, že než prodat tak krásný a dobrý stroj ,,za pár šupů", tak si raději nechám obě...

Tak je přece jen prodaný. Projeli jsme s ním kus světa a nikdy nezklamal. FZS 600 fazer pro mě zůstane synonymem skvělého stroje.

lajken
lajken napsal 20.01.22 v 02:03 10b.

Nádhera, mně dala motorka taky do života nový rozměr

Nechybí Ti takhle po letech?

Raisto01
Raisto01 napsal 19.11.12 v 15:16 10b.

Tak Fazer že není na ty "horší" cesty? A na to si přišel kde? Mrkni ke mě
Ale jasný, každýmu co jeho jest. Varadero taky parádní, jen by mi trochu chyběl ten výkon, ale to víš sám nejlíp.

Redbois
Redbois napsal 19.04.10 v 12:11

Pěkný a Fazik též,sem stejného názoru že FZS600 je bombová Motka,prostě skvělej a všestranej stroj

sidar
sidar napsal 05.01.10 v 21:22

moc se mi libil popis vasi cesty na Korsiku. S kamaradem mame v planu Sardinku. Nechce se mi verit, ze za trajekt chteli pres 100eur na miste za motorku a 2 lidi. To je sileny. Jinak moc peknej stroj a diky za inspiraci
10b

Moon-Rider
Moon-Rider napsal 28.04.09 v 22:55

Já se můžu jen a jen přidat, krásná motka. Zajímalo by mě, co napáchal se zvukem ten laďáček.. Viva la metal!