Kawasaki Z900RS (2024)

Vlastník Clint.
Vloženo 26.5.2024
Aktualizováno 2.6.2024

Nádherná Kawasaki Z900RS…… motorka se musí hlavně líbit a tato Káwa to dělá naprosto skvěle.

Motorka koupena od FIRMA:OUDA MOTO (Bohutín)

První dojmy - První dojmy - super zvuk, opravdu dostačující hlasitý a hutný až dunivý zvuk čtiřhrnku. Po ujetí pár km, kdy si sedli brzdy to brzdí dost dobře, zátah motoru masivní chuť po otáčkách, přitom nenutí jet pilu, nechá jet v klidu předpisově na jakýkoliv kvalt. Podvozek super, žehlí krásně nerovnosti a v zatáčkách pěkně drží, nevlní se. Zatím jeto v zajížděcím réžimu, takže ještě dost vlažně, ale už tohle mi stačí bohatě

Motorku bych doporučil pro - Motor už je plnohodnotný bike se spoustou síly, myslím, že díky opravdu kontrolovatelném dávkování, by se nemusel bát nikdo, ale nějakou zkušenost bych doporučoval určitě.

Doplňky na motorce - Nabíjecí držák telefonu SP Connet, zadní kufr s plotnou kappa, jinak zatim nic

Káwu Z900RS jsem si vybral hlavně pro její vzhled, před rokem jsem jezdil eSVé 650, a kromě jízdy mě učaroval styl motorky, Káwa má ještě navíc obsah a výkon a k tomu postavený podvozek a přitom krásný vzhled, kulaté světlo, budíky….žádné tamagoči

Celkový pohled na moto a možnost pohodlné jízdy ve dvou je důvod, proč jsme se našli
Proběhne nějaká příprava zavazadel ať se můžeme společně ve dvou podívat po světě, jak jsme byly doposud zvyklý. Pár jízd ve dvou už proběhlo a nejsou sebemenší námitky…. Tak se těšíme, až dáme něco delšího

Clint. napsal 10.06.24 v 16:28

Spike-cz:

spike-cz
spike-cz napsal 10.06.24 v 13:40 10b.

Parádní klasika!
Kolama dolů!

Zdenda6
Zdenda6 napsal 08.06.24 v 23:46 9b.

Clint. napsal 02.06.24 v 22:26

Frankie : díky, užívám si jí opravdu každým pohledem a posedem, fakt boží stroj. Pro tuto dobu nejpovedenější design za mě absolutně bez konkurenční

Clint. napsal 02.06.24 v 22:23

MadMax1980 : jo dva laufy by tomu slušely pravda, to už by ale mohla být naprosto neodolatelná