BMW R 1250 GS Adventure (2023)

Vlastník accumulator
Vloženo 25.4.2024
Aktualizováno 25.4.2024

Velkej, těžkej, pohodlnej cesťák s možností lehkého offroadu.

Motorka koupena od FIRMA:BMW invelt (Praha 5-Stodůlky)

Triumph Tiger 1200 Rally: důvod neuveden
Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Spo: důvod neuveden

První dojmy - První dojmy jsou ve skrze pozitivní, hlavně práce podvozku. Co mě tedy netěší, jsou vibrace do stupaček(protože dvouválec, že ?) a v určité rychlosti hluk od předního kola. Ale není to nic hrozného...

Motorku bych doporučil pro - Pro toho, kdo cestuje a občas sjede mimo silnici.

Vybíral jsem z více strojů. GS 1300, Triumph Tiger a Afrika. Triumph je krásná motorka, ale po negativních zkušenostech z mého okolí jsem ho zavrhl. Honda je moje srdcovka, nedám na ní dopustit, ale kardan, silnější motor, výbava a celková stavba GSa vhodnéjší pro delší cestování rozhodla. Původně jsem si šel pro 1300, ale když jsem jí viděl a ještě stála vedle 1250 Advíka, tak bylo rozhodnuto. Doufám, že bude jezdit bez poruch, jako všechny Hondy, co jsem měl ?

elvis78
elvis78 napsal 02.05.24 v 12:45 10b.

pěknej koráb , a fotil Wurst, že jo? Nějak mi tam pasuje jeho rukopis

Všudezdejší
Všudezdejší napsal 26.04.24 v 11:14 10b.

Tak si tu tlusťošku užívej! Jo, je pěkná a pro tvoje potřeby určitě super. Ono, chceš-li kardan, tak už bohužel moc na výběr není. Ať ti skvěle a bez problémů jezdí!

NXram
NXram napsal 26.04.24 v 07:46 10b.

No sice máš ty válce dva, ale nějak divně a povadlý Jirří , ale motorka je to fakt krásná a pro to co jezdíš bude i ideální. Ani se ti moc nedivím, že si zvolil místo 1300 - tuhle 1250, také se mi líbí více. Jsem zvědavý jak zhodnotíš podvozek a vůbec jízdní vlastnosti po ujetí pár tisíc km.

Užívej ji ve zdraví

Wurst
Wurst napsal 25.04.24 v 18:22 10b.

Tak ať ti slouží bez poruch stejně jako CROSS, kamaráde!