Honda CBF 1000 (2006)

Vlastník DominikStrong
Vloženo 18.4.2024
Aktualizováno 19.4.2024

Velice agilní moto se skvělým 4 válcem.

První dojmy - Překvapilo mě, jak se dobře vodí,..když jí to doufám nekazim. Kultivovaný chod motoru. Výkonu na mě až až. Chvilku mi trvalo, než jsem vychytal posez s mojí výškou. Ale už jsem si zvykl.

Motorku bych doporučil pro - Toto moto bych doporučil už zkušenějším jezdcům, kteří to májí v hlavě srovnané. Jinak se životnost jezdce/stroje rovná životnosti frontového vojáka.

Doplňky na motorce - Vyšší plexi, hlavní stojan.

Začínal jsem na Hondě XR 125, pak FMX 650 a aktuálně CBF 1000.
Motorku jsem koupil od kamarádova otce. Vlastnil ji 16 let a projel s ní Evropu a vždy s nejlepší péčí a bez nehod. To nešlo nekoupit. Najeto 57000 km, obuto na Michelinech, ano altík už je opravovaný-to je slabina. Také už jsou repasované přední vidle a nová ložiska v krku řízení. Jinak jízda na ní je jedna radost, je tam vyšší štít oproti sérii. Takže i při mé výšce 191 cm pohodové cestování. Brzdy, podvozek, výkon oproti předešlým Hondám jiný level. Kultivovaný chod 4 válcového motoru a pro mě i přebytek výkonu je bezva. Jezdím tak, abych se vrátil celý domu a na rozdíl od "závodníků" si nepotřebuju zvyšovat sebevědomí tím, že jsem opět všem ujel a ten odjezd od benzinky ve svíčce byl cool.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 25.04.24 v 15:44 10b.

Johan82
Johan82 napsal 18.04.24 v 23:55 10b.

Měl jsem její slabší sestru a jsou to bezvadný motorky. Taky jsem jí zvažoval než se objevila Její Výsost
Ať tě pěkně vozí.

DominikStrong
DominikStrong napsal 18.04.24 v 20:16

Děkuji, tobě taky přeji bezstarostné jízdy

context
context napsal 18.04.24 v 20:09 10b.

Pěkná mašina, přeji hodně najetých km bez nehod a dlouhou sezonu a kolama jenom dolů