Suzuki VL 800 Volusia (2004)

Vlastník black.carl
Vloženo 15.4.2024
Aktualizováno Dnes v 19:21

Je to moje druhá Voluska, takže jsem věděl do čeho jdu.

Kawasaki VN 1600 Classic Tourer: cena, váha

První dojmy - Motorku znám, tak mě nic nepřekvapilo. Dobrý posed, tím jak má nízké sedlo, což mi vyhovuje, dobře se mi s ní manipuluje na místě i do garáže.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co nespěchají a pro leštiče.

Doplňky na motorce - Kufry - horní i boční, plastové, lakované v odstínu motorky, brašny do kufrů, padací rámy, nerez kryt chladiče, přední, zadní rámek blatníků, drobnosti - teploměr, hodinky, pás na nádrži, ukazatel teploty oleje .

Už nedlouho po prodeji mé první Volusie jsem toho začal litovat, protože jsem ji měl vymazlenou , s malým nájezdem, ale já to mám tak že když mám něco delší dobu, tak mě to přestává bavit a vymýšlet co ještě vylepšit, a nutí mě to udělat změnu. I když ne vždy se to povede k lepšímu.
Cestovní motorka Honda Deauville potom byla fajn, pohodlná, bezproblémová, ale když se nějak přes to covidové období rozpadla parta, se kterou jsem jezdil, tak mě to táhlo zpátky k typu motorky, který je mi bližší.
Neměl jsem v úmyslu koupit zase tu samou, ale tak se to nějak přihodilo, že se naskytla ke koupi nedaleko , koupena nová v ČR, oba majitelé z jednoho města.
A i když má víc najeto, tak věřím že mi zase chvíli vydrží.
Už ji mám od loňského roku, ale chtěl jsem ji upravit trochu jinak než s koženými kufry, tak to chvíli trvalo. Teď je po velkém servisu, obě nové pneu, a všechny ty kufry ve dvou odstínech podle motorky.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 17.04.24 v 16:30 10b.

Pěkná.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 16.04.24 v 21:20 10b.

hezký kousek , tak ať zase slouží .