Suzuki DL 650 V-Strom (2023)

Vlastník Radek_N
Vloženo 22.3.2024
Aktualizováno 22.3.2024

Naprostá spokojenost, krásně ovladatelná, jízdu ve dvou zvládá bez problému. Akorát už pomalu začínám pokukovat po V-strou 1050.

Motorka koupena od FIRMA:HSmoto (Tábor 2)

Suzuki V-Strom 800DE: Novinka, pneu s duší, na začátek mi přišla 650 lepší.
Honda CMX1100 Rebel: Nevešel jsem se na ní (je pro opravdu malé postavy)

První dojmy - Stromíka mám od srpna 2023, je to moje první zkušenost s motorkou (skútr nepočítám). Už během první jízdy mi sedla, pohodlná, obratná, dobrá ochrana proti větru. I když mám skoro dva metry, krásně se vejdu i s batůžkem. Akorát ve dvou už trochu začíná chybět výkon.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny.

Doplňky na motorce - Padáky, horní origo Suzuki kufr, boční od shadu.

Sedla mi už na první pohled, odpovídala stylu, který jsem chtěl. Jen jedna mašina se mi líbila ještě více, ale na silnějšího V-Stroma 1050 jsem si zatím netroufal (a byl i o poznání dražší).

Je to všestranný stroj, na cesty do práce, na krátké výlety po ČR i na dlouhé štreky k moři. Motor má krásný zvuk a projev momentu je plynulý. Brzdy by mohly být trochu účinnější, ale stačí v pohodě, hlavně v kombinaci se silným brzdným momentem motoru. Odpružení je jednoduše nastavitelné, tak podvozek může být od houpavého až po tvrdý. Motorka je lehce ovladatelná, zvládne ji i začátečník. Úložný prostor pod sedlem je maličký, ale s trochou snahy se lékárnička vejde. Spotřeba cca 4,6 l, ve dvou vzroste až k 5 l.

Stromíku je nejlépe na silnicích, ale i polňačky dá levou zadní.

V říjnu 2023 jsem se rozhodl přejet přes rakouské alpy do Itálie, za den cca 600 km bez problému. Na takové štreky je tato moto přímo dělaná a vrní blahem. Nedělá ji problém ani žádná rozbitá cesta. Kvůli všestrannosti jsem si ji právě vybral.

JardaBar
JardaBar napsal 22.03.24 v 18:21 10b.

Clint.
Clint. napsal 22.03.24 v 16:11 10b.

Správné rozohodnutí ten motor je nezmar, dokáže hodně a dobrě si udělal, že si nešel hned do 1050, je lepší se rozjezdit na 650, až to dostaneš pod kůži, tak budeš s 1050 vrnět blahem, dřív by tě to zabrzdilo ve zdokonalování užívej jí, já mám na ní nejlepší vzpomínky

Karlos31
Karlos31 napsal 22.03.24 v 12:04 10b.

Dobrá volba, je vidět že máš rozum, velkej strom už umí pozlobit, chce to trochu zkušenosti.

biosák
biosák napsal 22.03.24 v 11:32 10b.

Dobrá volba,užívej

dogee
dogee napsal 22.03.24 v 10:23 10b.

jj, stromek a Alpy, dává s prstem v nose, je to prostě pohodový cesťák co jede a jede a jede... :)