Kawasaki Z 1000 SX (2019)

Vlastník Z1000SX_Petr
Vloženo 20.3.2024
Aktualizováno 20.3.2024

Silný a pohodlný cestovatel pro zkušenější piloty s kterým se neztratíte ani na okruhu

Motorka koupena od FIRMA:K2 moto (Braník)

První dojmy - Moje druhá motorka, nástupce po starší Yamaze Fazer 650. Kawa je velmi pohodlná, myslím že skvěle kombinuje možnosti cestování s kuframa a přitom sportovnější jízdy. Po sundání kufrů se s ní ani na okruhu v Brně neztratíte.

Motorku bych doporučil pro - Pohodlný cestovní tourer pro ty kdo chtějí něco sportovnějšího na cestování a nestačí jim jen klasický tourer.

Někdo říká že to není ani kočka ani pes, a já souhlasím- není to čistě na okruhové ježdění a není to ani nudný tourer. Ale práve proto já říkám že to skloubení sportovního charakteru s možností pohodlně cestovat a přitom se v žádném kopci ani při plném obsazení a naložení nezadýchat, je prostě geniální. Za 5 let co ji mám nebyl žádný technický problém. Jediné co se mi zejména v létě nelíbí je jak moc topí, ale to prý od motoru topí všechny kawasaki. A dovedu si představit že by mohla být o pár kilo lehčí, protože s nákladem je pak docela těžká. Znám lehčí litry.