Suzuki V-Strom 800DE (2023)

Vlastník yngwe
Vloženo 11.3.2024
Aktualizováno 11.3.2024

Za ty peníze? Není moc co vymejšlet.

Motorka koupena od https://www.motart.cz/

První dojmy - Po 10 minutách jízdy bylo rozhodnuto. Motor je skvělej, podvozek oproti ESA na bejvalým Géesu nebe a dudy.

Motorku bych doporučil pro - Absolutní univerzál.Navíc vítěz Alpen Masters.

Doplňky na motorce - Pádáky horní i dolní Hepco... Vyšší plexi, Šucplech Hepco...

V podstatě jsem se jel do prodejny přesvědčit, že je tak strašně ošklivá abych si ji mohl ze seznamu rovnou vyškrtnout, protože na fotkách se mi vůbec nelíbila. Potom jsem okolo ní chodil asi půl hodiny a nevěřícně kroutil hlavou. Na další den byla domluvena zkušební jízda, no a po 10 minutách bylo jasno. Desetiletý Géeso jde z domu a za obdržený penízky bude novej Stromek. Jako za tyhle peníze v základu Quckshifter, navíc nahoru absolutně skvěle fungující (dolů raději se spojkou) nejlíp a nejjednodušejc ovladatelnej TFT displej (narozdíl od Transalpa atd...) kterej je konečně i velice pěknej. No a bombónek na závěr, komplet štelovatelnej podvozek Showa, tak tady není vůbec co řešit. Následný 3000 km. během podzimu mi potvrdily, že to bylo správný rozhodnutí. Navíc jsem vždycky fandil outsiderům, což Stromek v našich končinách a hlavně v pouze českých "nezávislých" testech neustále vyzdvihujících Tenerku (viz.lednovej časopis motocykl kde postavili sériovýho Stroma proti Tenerce s podvozkem Ohlins za 80000kč. a kupodivu vyhrála!) rozhodně je.

Lucasbiker
Lucasbiker napsal 21.03.24 v 18:57 9b.

Ahoj, s těmi padáky a šusplechem od H&B vypadá vážně skvěle! A i ty chlupatý gumy mu sluší! Parádní stroj za super peníze, momentálně asi nejlepší nabídka na trhu. Ať dělá jen radost, je to Suzuki, takže bude jistě spolehlivě sloužit

xPeHa
xPeHa napsal 13.03.24 v 15:23 9b.

Dobra volba. 800 se opravdu povedla.

elvis78
elvis78 napsal 12.03.24 v 09:07 10b.

31081
31081 napsal 12.03.24 v 06:58 10b.

Myslím,že to není vůbec špatná volba

tomcruise77
tomcruise77 napsal 12.03.24 v 05:56 10b.

Parádní. Já jsem teda ujetej na toho kanárka, ale tato šedá myška také není k zahození. hodně šťastných km přeju.