Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa (2023)

Vlastník Luke-78
Vloženo 8.3.2024
Aktualizováno 8.3.2024

Splněný sen v podobě fungl motorky. Je to prostě láska na první pohled.

První dojmy - Naprostá paráda. Lehce ovladatelná. Krásně padla do ruky. Dobře se na ní cestuje.

Doplňky na motorce -

Není to můj první stroj tohoto typu.
Po zkušenostech s XX nebo ZZR a starším modelem Hayabusy, byl tento krok naprosto pochopitelný, tedy co se aspoň jízdních vlastností a stylu ježdění týče.
Cenová hranice tohoto modelu je asi na dnešní dobu takový zlatý střed, takže i když si možná řeknete, že je to pořád hodně peněz, tak to není úplně takový ranec jako třeba za novou R1. Každopádně, tady asi každému podle jeho chuti…..?
Pokud někdo hledá moto na cestování a při tom na dobré svezení, tato Haya je asi opravdu dobrá volba.
Co se týče vzhledu, je to jednoduché. Buď jí miluješ, nebo se ti prostě nelíbí.
Jedna věc mě trochu zarazila. Kvalita laku na těchto strojích se asi nedá srovnat například se staršími stroji.
Je to strašně háklivé a citlivé a je na tom vše vidět. Černá je ale černá…..?
Přijde mi, že je lak strašně měkký a drobné poškození z běžného provozu je tam prakticky hned.
No uvidíme časem….

speedy1340
speedy1340 napsal 22.04.24 v 13:23 9b.

S tím lakem naprostej souhlas. Jako naleštěná je nádherná, ale jak na ni sedneš a jen se lehce otřeš, už je tam stržený lesk. Jinak super stroj

SLUGI
SLUGI napsal 09.04.24 v 19:13 9b.

...

jawatar
jawatar napsal 15.03.24 v 08:18 10b.

Moc pěkná

Kali88
Kali88 napsal 12.03.24 v 20:05 10b.

Mám sice už pomalu muzejní kousek, ale nějak si ty pocity z jízdy umím představit

gresini
gresini napsal 11.03.24 v 16:29 10b.

Máš opravdu skvělou hračku - vždy se mi Haye líbily,jediné co mi na nich vadí je váha,ale zase není to supersport ! Tak ať ti bez jakýchkoli poruch jezdí a ty to vždy ubrzdi Zase jedna krásná věc mezi námi!