CFMOTO 800MT (2023)

Vlastník Fableter
Vloženo 11.2.2024
Aktualizováno 11.2.2024

Za mě super mašina, dlouho jsem váhal. Mám najeto 2200km a nemůžu říct špatné slovo.

Motorka koupena od FIRMA:MOTOBOOM (České Budějovice 3)

První dojmy - Po přechodu z naháče jsem si na ní zvykl během pár km (doslova). Předchozí Yamaha XJ6

Někdo si stěžuje na brzdný účinek. Nevím, dle mého pocitu brzdy naprosto dostačující, ale každý má svůj názor. Zatím nejezdím žádný velký off, jenom pár polních cest, nějaká šotolina apod. Podvozkově velmi pohodlná i když je silnice rozbouraná. Kde jsem si s XJ6 netroufl jet, tady není žádný problém.
Spotřeba se mi zatím drží 5,3-5,5l. Je to možná tím, že ještě se snažím pořád měnit rychlosti, otáčky a nedržím to na stejné úrovni. Předpokládám, že se letos na delší cesty spotřeba sníží, ale i tak je spotřeba na 800 parádní. Přemýšlím o dokoupení power kitu od throttle punks, ale to je ještě otázka do budoucna.

FotografKraus
FotografKraus napsal 13.02.24 v 06:06 10b.

Projel jsem se a za mě super mašina

Fableter
Fableter napsal 12.02.24 v 15:58

Jirka_Triumf_Tiger
Samozřejmě to je tvůj názor a ani ti ho neberu. Každej kouká na každou motorku jinak(viz u mě KTM ?) Jinak v Číně se vyrábí už hodně motorů jak jsem již psal. Tahle informace o generálce je vcelku zajímavá, byl by nějaký odkaz, nebo zdroj. Docela by mě to zajímalo. (Myšleno v nejlepším)

Jirka_Triumf_Tiger
Jirka_Triumf_Tiger napsal 12.02.24 v 15:26 6b.

Já nevím, ale málokdo ví, že Jarda Šíma je CF Motem dost zaplacen, aby dal kladnou recenzí, zrovna tomuhle bych úplnou váhu nedával, navíc se proslýchá, že prováděl na motoru již 2 generálky...a to že tam motor z KTM? To taky není záruka kvality ...vyrábí se v Číně, v Rakousku se vyrábí jen motory pro 1290 adventure, nebo Duke ...jinak KTM není zrovna záruka spolehlivosti ...já bych si Čínskou motorku nekoupil, ale je to věc názoru, a neháním ti ji, jen píší svůj názor ...?

Fableter
Fableter napsal 12.02.24 v 01:50

corky.jc
Určitě, jak jsem psal každý má svůj názor. Je mi jasný, že spousta lidí to bude hanit. Díky a ať šlape jak má. ?

corky.jc
corky.jc napsal 12.02.24 v 01:32 8b.

Mám ji od loňska najeto asi 7000km po silnici i offroad a bez problémů velmi dobře ovladatelná moto zatím spokojenost spotřeba 5l ať slouží.Nenech se odvrátiti že to je Čína bez 80%komponentu co se vyrábí v Číně by značkové motorky ani nevyrabeli