CFMOTO 700CL-X Adventure (2023)

Vlastník Copy
Vloženo 19.12.2023
Aktualizováno 19.12.2023

Moje první cestovnější motorka

První dojmy - Když vyšel tento model tak mě hned padla do oka, tak jsem pročítal recenze koukal na testy, a potom jsem si jí půjčil na zkoušku a opravdu mi padla do ruky, byl jsem až překvapen že to co jsem četl v recenzích byla pravda a ta motorka se tak povedla.

Původně jsem cílil na MT800 Touring, dokonce jsem si jí i půjčil v roce 2022 a byla skvělá. Ale když vyšel ADVÍK tak jsem si ho chtěl vyzkoušet, tak jsem si ho půjčil při předváděcích dnech a nemyslel jsem si že mě to odvede od MTčka, ale co k tomu říct je to dost dobře udělaná mašina z kvalitních komponentů a jako celek to funguje skvěle, po městě je obratná a za městem ve větších rychlostech se chová stabilně a mám pocit že jedu na velkém enduru, podvozek je komfortní ale zároveň snese i sportovnější jízdu. Velká paráda jsou boční brašny každá má objem 17L a jsou nepromokavé, jediné co bych vytknul je absence místa pod sedlem, takže origo nářadí a vesta se tam nenacpou a musí se to dát do brašen, no ale nic přece nemůže být dokonalé že? Jeden kotouč v předu je dostačující a zatím jsem nezaznamenal jakékoliv slábnutí brzd. Za mě je to dobrá motorka a doufám že mi i dlouho vydrží.

PSanec
PSanec napsal 19.12.23 v 16:41 10b.

Opravdu povedená motorka.

Pupi04
Pupi04 napsal 19.12.23 v 09:40 10b.

tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu