CFMOTO 800MT (2022)

Vlastník perymoko
Vloženo 15.12.2023
Aktualizováno 15.12.2023

Čínský KTM,ale super.Moje první moto a za tu cenu spokojen

Motorka koupena od CFMoto Horejsek

Suzuki DL 650 V-Strom: důvod neuveden
Honda XL 1000V Varadero: důvod neuveden

První dojmy - Dobře sedí na mokru.Jsem začátečník,ale rychle jsem se s moto sednul. Pohodlná i na delší vzdálenosti. Jen špatně řešený klakson,občas o něj zavadím při používání směrové.

Motorku bych doporučil pro - Moto doporučuji co chtějí nové moto a nemají na jiné dražší značky a co mají rádi pohodovou jízdu jak kolem komína,tak i délky. Zvládne i lehčí šotolinu.

Doplňky na motorce - Hlavní stojan, zadní kufr shade, vyhřívané rukojeti

Tento stroj jsem si vybral po půl roce výběru ojeté moto a špatných zkušenostech inzerentů,nejasná historie, přetočení km,bourané. No a tak jsem začal přemýšlet o nové moto no a pro mě jako začátečníka už ne moc mladého jsem chtěl cestovní enduro,no a poměr cena,výkon a výbava byla celkem jasná volba po zhlédnutí videí a recenzí. Výkon k mému věku a nic moc zkušenostem dostačující.Zatím spokojenost.

jbo
jbo napsal 20.12.23 v 17:35 8b.

K167
K167 napsal 20.12.23 v 17:02 10b.

Ať slouží a máš z ní radost.

Motolovec
Motolovec napsal 20.12.23 v 12:40 10b.

Miluju výkřiky geopolitických expertů na Čínu. Z některých čiší tolik zloby, že by jejich autoři měli raději pustit motorky z hlavy a začít řešit sami sebe...
Je to pěkná a funkční mašina, ať slouží a přeju hodně šťastných kilometrů!

Všudezdejší
Všudezdejší napsal 20.12.23 v 12:07 10b.

Moc pěkná mašina a poměr cena/výkon bezkonkurenční. Jak píšeš, CF Moto je prakticky z poloviny KTM a je to na ní i znát. Nenech si kazit radost, protože ono i na evropských mašinách je mraky dílů a komponentů z Číny, tomu se člověk dnes nemá šanci vyhnout. Za mě ta mašina má velký smysl a než ojetou, raději bych vzal tuhle novou. Byl jsem se na ní i na živo podívat a zpracování není o nic horší, než jiná současná produkce. Ať ti dobře slouží a dělá velkou radost!

perymoko
perymoko napsal 20.12.23 v 08:46

Kovosrotmorava- když to říkáš jistě máš pravdu,názor respektuji. Jinak jsem rád že hodně lidí odsuzuje Čínu, ale kdyby se doma podívali kolik věci a součástek je z Číny,tak by jsme tady v Evropě chcípli na hladomor. Tak že ano mám hlavu v Čínské zadnici stejně jako ty