BMW R 1200 GS Adventure (2016)

Vlastník TOMAS-650
Vloženo 15.11.2023
Aktualizováno 20.11.2023

Pěkná velká moto v plné výbavě GSA LC. Mám ji jen několik dní, tak uvidíme jak si budem rozumět.

První dojmy - zatím si na sebe zvykáme..zlobí mě navigace, píše plnou paměť a při připojení k PC se svévolně zapíná a vypíná. sezona pomalu končí (jak se začne solit, končím) tak více budu zjišťovat na jaře.

Doplňky na motorce - alu kufry 3x, vyšší plexi, navigace, rozšíření bočáku, padáky, mám i akrapovič ale asi nechám originál (nechci mít v zahraničí problémy)

ještě mám doma Yamahu supertenere (mimochodem velká spokojenost) a při hledání náhrady velký výběr není. Hledal jsem velké enduro s kardanem. Triumfa nechci (pomáhal jsem jednoho skládat a to mi stačilo). Chci "držák". Tak snad jsem se trefil
Jede dobře, slušná výbava, jízdní režimy, tempomat, esa podvozek. Alu kufry, ikdyž ten topcase je hodně malý . Možná přehodím od "ALU Milánek" z Yamahy.

DomT
DomT napsal 20.11.23 v 18:20

Super počtení, takový originální. Asi si to taky koupím abych nevěděl.

raw
raw napsal 20.11.23 v 11:45

hmm, pak ať se spolumajitelé postižené značky nediví své "popularitě" mezi motorkáři. Stejně jako u aut BMW=diagnoza. Škoda, protože ty stroje za to nemůžou.

Pitrz
Pitrz napsal 20.11.23 v 11:34

Nevím proč to tu vkládáš?

Agony
Agony napsal 20.11.23 v 10:13 1b.

Jestli tohle vyslo, tak jde o ostudu pro tym motorkari.cz, ze neco takovyho pusti dal.