Suzuki GSF 600 Bandit (2001)

Vlastník Tominoo97
Vloženo 4.11.2023
Aktualizováno 4.11.2023

Bandit, bandaska, srdcová záležitost v nablýskané modré barvě s příjemným svezením.

První dojmy - Když jsem se na Banditovi svezl poprvé, hned jsem věděl, že spolu budeme hrát na stejné notě. Bandit svým vzhledem nepůsobí nijak agresivně a vlastně ani jízdními vlastnostmi. Jakmile ale dosáhne 6 tis. otáček, stává se z něj dravec.

Po naháči jsem vždycky toužil. Jsem začínající motorkář, a tak jsem hledal něco, na čem se dobře naučím. Ti zkušenější mi radili - kup si šestkového Bandita. A tak to celé vzniklo. Začal jsem hledat a našel. Ročník 2001. Říkal jsem si, ročník 01, to bude otřesný, určitě je jen pěkně vyfocený. Opak byl pravdou. Bandit vypadal, jakoby vyjel přímo z fabriky. V té chvíli jsem měl jasno, beru.

Letos jsem tedy vyrazil jen párkrát, takže moc poznatků zatím nemám. Na Banditovi se mi jezdí pohodlně a jistě. Do 6 tis. otáček kochačka hezkou přírodou, nad adrenalin v žilách. Brzdí dobře, až mě to překvapilo.

Stále Bandita poznávám a vůbec nelituji, že jsem ho pořídil. Získávám zkušenosti, seznamuji se a další poznatky rád rozepíšu příště.

Pádecký
Pádecký napsal 06.11.23 v 13:16 10b.