Aprilia RSV4 Factory (2023)

Vlastník pycha
Vloženo 20.9.2023
Aktualizováno 20.9.2023

Závodní motorka s spz ? vlastně nevím proč ji na to vůbec dávají ?

Motorka koupena od K2moto

Aprilia Tuono V4 1100 Factory: Řekl jsem si, že tři měsíce s prvním rsv ještě byli málo ?

První dojmy - Kupoval jsem druhy rsv 3 měsíce po sobě, takže padla hned do ruky ? Při zajíždění jsem litoval, že jsem se nakonec nevrátil opět k tuonu. Protože tahle motorka potřebuje držet pod krkem, aby fungovala.

Motorku bych doporučil pro - Doporučim pro lidi co mají zkušenosti se supersportem a vědí co od toho čekat. Na motorce se musí jet rychle aby fungovala. A ten se nejdřív ptej si rychlej? Fakt rychlej? ???

Doplňky na motorce - Originální Akrapovic včetně mapování, race řazení, padáky evotech do os a rg na rám, držák výfuku a spz evotech a vyšší Plexi Puig

Ja jaře jsem se rozhodl zkusit na staré kolene supersport a koupil RSV4. Bohužel to úplně nedopadlo a po třech měsících jsem startoval na Slovakiaringu z osmého místa na roštu v Dafit master 1000. Bohužel jsem zjistil proč se první levé zatáčce na okruhu říká nejdražší zatáčka ve střední Evropě minimálně ?. V prvním kole mě motorka ujela na předek v rychlosti kolem 180 ?. Bohužel se v téhle zatáčce tyhle věci stávají a nikdo pořádně neví proč. 20x to projedete stejně a po 21 upadnete ?. Na každopádně motorka se sekla v trávě a letěla vzduchem prej hodně vysoko a hodně daleko. No nebudu to protahovat byla totálka ?. Ale dneska už děla radost někomu v Polsku ?. Stál jsem tedy před rozhodnutím zda jít zpět do tuona nebo opět rsv. Rozhodl jsem se pro RSV protože jsem si ho ještě moc za tu krátkou chvíli neužil i když vím, že na silnici a zábavu je Tuono určitě lepší. Víc dojmů jsem psal u mého prvního RSV, tak to zde nebudu opakovat.

allexx
allexx napsal 02.10.23 v 11:22 10b.

Krasavice

Bazalka
Bazalka napsal 28.09.23 v 22:19 10b.

JollyJoker
JollyJoker napsal 27.09.23 v 08:39 10b.

No tak jo
Ta modrá byla hezčí

bruttopyr
bruttopyr napsal 25.09.23 v 20:42 10b.

Náádhernááá!
A přeji pro tentokrát více štěstí na Sloavakia Ringu.

FZR600R
FZR600R napsal 23.09.23 v 20:26 10b.