Honda CBF 500 (2004)

Vlastník PetrCBF
Vloženo 20.7.2007
Aktualizováno 25.3.2011

Koupená nová v MCH Honda Strašnice v Praze .Navíc - Sportovní vzduchový filtr + Pancéřová brzdová hadice + Čiré všechny blinkry + Nosič Honda a topcase Giwi

Zkušenosti: Je to moje první motorka po jawa 21 . takže velkej nářez . Jede perfektně (na danou třídu) . Ted už i brzdí perfektně . Drží taky jak jinak než perfektně - je na bridgestone bt 57 najeto už 10 300 km na originál gumy dost dobry . Gumy už jsou hotový a tak mám v garáži připravený Continental roadatack - doufám že to bude ještě lepší . Takže shrnutí - Vše ok jen ten kraj tý gumy né a né sjet , asi na to nemám -, ale nevzdávám se a zítra jdu zase trénovat . TAK všichni S CBF dejte TAM TEN krajíček ZA MĚ A PAK MI napište JAK TO ŠLO .

TAK další sezóna začíná - no konečně . Ještě v loni sem to stich přezout a párkrát to projet a na těch gumycích je to ještě lepší (Continental Road Atack) . Hodně znatelně se mi uklidnil předek , tak se mi to vodí s větší jistotou a doufám , že sem taky o trochu zrychlil . Největší test proběch na trase Železný brod - Harrachov . Byl to nářez a od uplnýho okraje gumy sem byl tak 5 mm . Super . Letos tuhle trasu musim zopakovat . A taky letos musim konečně dát ten kraj tý gumy a ještě k tomu kolínko (jen tak mimochodem) , Doufá , že se to podaří . Trénovat to budu v Brně na okruhu v motoškole okruhového ježdění , tak mi držte palce .

Cesty: Na srazy moc nejezdím , nemám moc času . Mám doma ještě dvě malý holky 3 a 6 let . Takže motorka jezdí spíš výkendově a snažím se sportovněji . Takže , 90% mých vyjížděk je Mělník - Dubá . Je to paráda .

Další info: Na motorce je sportovní filtr , pancéřové hadice , čiré blinkry , nosič a kufr , jinak vše originál .

K.š.a.n.d.a
K.š.a.n.d.a napsal 09.05.09 v 10:02

hodne stastnych km

DonyR1
DonyR1 napsal 06.02.09 v 18:21

TombaRider
TombaRider napsal 26.01.09 v 23:07

Ahoj, k tomu že máš dvě děti bych dodal jen to, at si kolínka nechas na okruh a na silnici jezdis pohodu, nestoji to za to aby deti prisly o tatu, urcite vidis jak se k motorkaruch chovaji cesti ridici, motorka je krasna tak ji ve zdravi uzji.

cvrk
cvrk napsal 14.12.08 v 20:47

Už si konečně koupíš pořádnou motorku? Nebo si hubnul kvůli tomu aby tě tahle uvezla??

cvrk
cvrk napsal 14.12.08 v 20:46