BMW G 650 Xmoto (2007)

Vlastník BronakK
Vloženo 1.8.2023
Aktualizováno 1.8.2023

Potom co mi bába nedala přednost na mém původním xmotu, pojišťovna zaplatila totálku a já se hned vydal pro druhý přes celou republiku

První dojmy - U téhle, smíšené pocity, věděl sem že jí chci na druhou stranu sem viděl nedostatky co se musej udělat a doladit

Doplňky na motorce - Tužší zadní pružina, upravený airbox, větší vstřik, leovince výfuk, krátká páčka spojky, sklopné zrcátka, quadlock držák telefonu, KOSO tachometr (protože sem vůl a originál sem rozbil)

Vesměs všechno stejné jako u předchozího. Ještě aby ne když to jsou totožné motorky. Motorka je to super, po úpravách viz vstřik, airbox, podvozek, výfuk je naprosto dokonalá, málo to žere, jede to krásně, zvedá se na zadek jak vínko a zatáčky seká jedna báseň. Jenom já jsem nějak vyměkl od nehody, zatáčky už nejsou co bývaly, za to wheeliečka je jiná, dost sem se posunul :D

mr.t
mr.t napsal 23.01.24 v 11:05 10b.

Nejvíc TOP žlutá motorka

Milan1963
Milan1963 napsal 08.08.23 v 07:52

pali3x
pali3x napsal 02.08.23 v 11:02 10b.

Pekná motorka, ktorá sa často nevidí.
Hlavne jazdiť už len bez nehôd a s radosťou

berry78
berry78 napsal 02.08.23 v 09:36 10b.

Moc pěkná úprava .. Ta maska a blatník tomu fakt sluší .. Já jezdím Xcountry .. jsou to geniální motorky ... Ta ovladatelnost na 17-kách kolech a silničních gumách musí bejt boží ... já mám vepředu 19 drátový kolo a vevnitř duše ... takže mnohem větší váha a stejně se to vodí jako kolo :o)